90 mm x 300 m Premium Wax Ribon

0 520

 

Barkod yazıcı modellerinden kaliteli kağıt bazlı baskı sonuçları elde edebilmek için standart wax ribon modelleri yerine 90 mm x 300 m Premium Wax Ribon  modellerini tercih edebilirsiniz.

90 mm x 300 m Premium wax ribon modelini barkod yazıcılarınız için kullanarak kaliteli ve mükemmel baskı sonuçları elde edebilirsiniz.

Wax ribon modelleri, piyasada en sık tercih edilen ribon modellerinden biridir. Bunun sebebi ise hem uygun fiyatlı olması hem de uygun fiyatına rağmen kalitesinden ödün vermemesidir. Premium wax ribon modelleri, standart wax ribon modellerine göre daha kaliteli baskı sonuçları sağlamaktadır. Bu sebeple ise son yıllarda kağıt bazlı etiketlerin baskısı için Premium wax ribon modelleri tercih edilmeye başlanmıştır.

Kağıt bazlı etiketlere baskı kalitesi yüksek olduğu için raf ve kutu etiketleri, tekstil ürünlerinin etiketleri gibi alanlarda Premium wax ribon modelli kullanılmaktadır.

- Advertisement -

90 mm x 300 m Premium Wax Ribon Modelleri

90 mm x 300 m Premium wax ribon modelleri, barkod yazıcı modellerin de hem inside olarak hem de outside olarak kullanılabilmektedir. Premium wax ribon modellerini 25 mm’de 250 mm’e kadar istediğiniz boyut ve ölçülerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Wax ribon modelleri piyasadaki en uygun fiyatlı ribon modellerinden biridir. Bu sebeple ise piyasada barkod yazıcı cihazları için sıklıkla tercih edilmektedir. Premium wax ribon modelleri yurtdışından ithal olarak getirilmesine ve döviz kuruna rağmen fiyatlar oldukça uygun fiyatlıdır. Premium wax ribon modellerinin özel fiyatlarından yararlanabilmek için internet sitesinde siparişlerini verebilirsiniz.

90 mm x 300 m Premium Wax Ribon

İş hayatınızı kolaylaştıran barkod yazıcı modellerinden kaliteli ve mükemmel baskı sonuçları elde edebilmek için hem barkod yazıcı cihazınıza uygun hem de kaliteli ribon modelini tercih edebilirsiniz. Premium wax ribon modelleri genel olarak kağıt bazlı etiketlerin baskı modelleri için tercih edilmektedir. 90 mm x 300 m Premium wax ribon modelini barkod yazıcı modelleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. İstenilen ölçülerde kullanılabilen Premium wax ribon modelleri ile kaliteli ve mükemmel kağıt bazlı etiket baskıları elde edebilirsiniz. Uygun fiyatı ve baskı kalitesi ile Premium wax ribon modelleri piyasada en sık tercih edilen ribon modelleri arasındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.