80 mm x 300 m Standart Wax Ribon

0 1.046

80 mm x 300 m Standart Wax Ribon 

Barkod yazıcılardan baskı elde etmek için kullanılan ribonlar, barkod yazıcı modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. 80 mm x 300 m standart wax ribon çeşitleri de bu modellerden biridir.

Wax ribon çeşitleri, kaliteli ve uygun fiyatlı olması ile barkod yazıcı modelleri için sıklıkla tercih edilen bir ribon çeşididir. Ribon çeşitleri, barkod yazıcı makinelerine göre de çeşitlilik gösterebilmektedir. Barkod yazıcı modelinize göre ribon çeşitleri bulabileceğiniz gibi ribonların ölçütlerine ve boylarına göre de çeşitleri bulabilirsiniz.

80 mm x 300 m Standart Wax Ribon Çeşitleri

80 mm x 300 m Standart Wax Ribon Çeşitleri

80 mm x 300 m standart wax ribon çeşitleri, kağıt bazlı etiketler ile baskı yapmak için kullanılmaktadır. Bu ribon çeşitleri istenilen boyutlarda da kullanılabilmektedir. Wax ribonlar, düşük ısıda kolay bir şekilde eridiği için kağıt bazlı etiketler ile kullanım için uygundur.

Raf ve kutuların etiketlenmesi, tekstil ürünlerinin etiketleri gibi malzemelerde wax ribon çeşitleri kullanılır. Wax ribonlar genel olarak dayanaklı olup sadece alkol gibi maddelere karşı dayanaklılık göstermemektedir.

- Advertisement -

80 mm genişliğinde ve 300 m boyutunda olan standart wax ribonlar genellikle barkod yazıcılar için tercih edilmektedir.

80 mm x 300 m standart wax ribon çeşitlerini istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz. Inside ve outside olarak da yazıcı modellerinde kullanılabilmektedir.

İş hayatınızda barkod yazıcılar için uygun fiyatlı ve kaliteli bir ribon modeli kullanmak istiyorsanız, istediğiniz ölçü ve boyutlarda standart wax ribon çeşitlerine karar verebilirsiniz.

Standart wax ribonlar yurtdışından ithal edilmesine rağmen uygun fiyatlara satışı gerçekleşmektedir.

Wax ribonlar, ribon çeşitleri arasındaki en uygun fiyatlı ürünlerden biridir. Wax ribon çeşitleri hangi ölçülerde kullanacağınıza karar vererek ölçülerine göre sipariş verebilirsiniz. Standart wax ribon modellerinin indirimli ve özel fiyatlarından yararlanabilmek için en kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz.

80 mm x 300 m standart wax ribon modellerini, iş hayatınızda barkod yazıcı modellerinizde güvenle ve kalite ile kullanabilirsiniz. Kağıt bazlı etiketler için istediğiniz ölçü ve boyutlar da wax ribon modellerini tercih edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden de kolaylıkla standart wax ribon modellerinin siparişini verebilirsiniz.

80 mm x 300 m Standart Wax Ribon Çeşitleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.