60 mm x 300 m Premium Wax Ribon

0 623

60 mm x 300 m Premium Wax Ribon

Premium wax ribon modelleri ile barkod yazıcı cihazlarınızdan başarılı kağıt baskı sonuçları alabilirsiniz. 60 mm x 300 m Premium wax ribon modellerini ise barkod cihazlarınızın modeli ve özelliklerine göre tercih edebilirsiniz.

Premium wax ribonlar, standart wax ribon modellerine göre daha sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise Premium wax ribonların baskı kalitesinin standart wax ribon modellerinden daha iyi olmasıdır. Wax ribonlar ile genel olarak kâğıt bazlı baskılar yapabilirsiniz. Raf ve kutu ürünlerinin etiket baskı işlemleri ve ya tekstil ürünlerinin etiket baskı işlemlerini wax ribonlar ile yapabilirsiniz. Wax ribonlar düşük ısıda kolay bir şekilde eriyebildiği içinde piyasada genel olarak sık tercih edilmektedir.

Wax ribonlar olumsuz koşullara karşı dayanaklılık gösterse de alkollü maddelere karşı dayanaklılık göstermemektedir.

Barkod yazıcı cihazlarınızda kaliteli ve uygun fiyatlı harika baskı sonuçları elde etmek istiyorsanız Premium wax ribon modellerini tercih edebilirsiniz. Premium wax ribon modelleri yurtdışından ithal olarak sipariş verilse de döviz kuruna rağmen fiyatları oldukça uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı ve baskı kalitesi yüksek ribon modeli arıyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

- Advertisement -

60 mm x 300 m Premium Wax Ribon Boyutları

60 mm x 300 m Premium Wax Ribon

 

60 mm genişliği ve 300 m boyutu ile Premium wax ribon modeli, her barkod cihazının modeli ve özelliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu ribon modellerini barkod cihazlarınızda hem inside olarak hem de outside olarak da kullanabilirsiniz.

İş hayatınızı kolaylaştıran barkod yazıcı cihazlardan kaliteli sonuçlar alabilmek için kullanılan ribonlar oldukça önemlidir. Kağıt bazlı baskılardan en kaliteli sonuçları alabilmek için Premium wax ribon modelleri güvenle tercih edebilirsiniz. Raf ve kutu ürünleri, tekstil ürünlerinin etiketleri gibi kağıt bazlı baskılar için Premium wax ribonlar ile harika baskı sonuçları alabilirsiniz.

60 mm x 300 m Premium wax ribon modelini, barkod yazıcı cihazlarınızda harika sonuçlar elde edebilmek ve uygun fiyatlı maliyet için bu modeli tercih edebilirsiniz. Barkod yazıcı modeline göre seçilen wax ribon modellerinden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sebeple Premium wax ribon modellerini tercih edebilirsiniz.

60 mm x 300 m Premium Wax Ribon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.