50 mm x 300 m Standart Wax Ribon

0 1.026

Barkod yazıcı modellerinden kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için 50 mm x 300 m Standart wax ribon modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. İş hayatını kolaylaştıran barkod yazıcı modelleri için kullanılan ribonlar, yazıcı modellerine ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Standart wax ribon modelleri, piyasada kaliteli ve uygun fiyatlı ribon olarak bilinmektedir. Wax ribonlar genel olarak kağıt bazlı baskılar için kullanılabilmektedir.

Eğer raf ve kutu ürünlerinin etiketleri ve ya tekstil ürünlerinin etiketleri için baskı almak istiyorsanız, barkod yazıcı modelleriniz için Standart wax ribon modellerini tercih edebilirsiniz.

50 mm x 300 m Standart Wax Ribon Özellikleri

50 mm genişliği ve 300 m boyutu ile standart wax ribon modelleri istenildiği ölçülerde de kullanılabilmektedir. Bu modeller aynı zamanda barkod yazıcılarda hem inside olarak hem de outside olarak kullanılabilmektedir.

50 mm x 300 m Standart Wax Ribon

İş hayatınızı kolaylaştıran barkod yazıcılardan kaliteli baskı sonuçları almak istiyorsanız fakat aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını da istiyorsanız Standart wax ribon modelleri piyasadaki en iyi modellerden biridir.

- Advertisement -

Yurtdışından ithal olarak getirilen Standart wax ribonlar, döviz kuruna rağmen oldukça uygun fiyatlıdır. Barkod yazıcılarınız için uygun fiyatlı wax ribonları tercih etmek istiyorsanız internet sitesinden siparişinizi verebilirsiniz.

50 mm x 300 m Standart Wax Ribon Kalitesi

Wax ribonlar genel olarak düşük ısıda kolay bir şekilde eriyebilmektedir. Bu sebeple ise barkod yazıcılarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Wax ribonlar piyasadaki en uygun fiyatlı ribon modelleri olmasına rağmen kalitesinden de ödün vermemektedir. Wax ribon genel olarak olumsuz koşullara karşı dayanaklıdır. Fakat alkol maddelerine karşı dayanaksız bir ribon malzemesidir.

50 mm x 300 m Standart wax ribon modellerini tercih ederek barkod yazıcılarınızdan harika baskı kalitesi elde edebilirsiniz. İş hayatınızı kolaylaştıracak ve kaliteli baskı sonuçları sağlayacak ribon modelleri için Standart wax ribon modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Standart wax ribonlar genel olarak kağıt bazlı baskılar için kullanılmaktadır. Bundan dolayı sadece raf ve kutu, tekstil ürünlerinin etiketleri için daha kaliteli sonuçlar sağlayabilmektedir.

Bütçenize uygun standart wax ribon modelleri için internet sitesinden sipariş vererek baskı kalitesi harika etiketler elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.