30 mm x 300 m Standart Wax Ribon

0 521

30 mm x 300 m Standart Wax Ribon

İş hayatınızda barkod yazıcılarınızdan kaliteli baskı sonuçları elde etmek için Wax ribon modellerini kullanabilirsiniz. 30 mm x 300 m Standart wax ribon modelleri piyasada en sık tercih edilen modellerden biridir.

Wax ribon çeşitleri kağıt bazlı etiket baskıları için tercih edilmektedir. Ribon çeşitleri ve özellikleri, barkod yazıcı modellerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Barkod yazıcılarınızda kaliteli baskı sonuçları için wax ribon modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. 30 mm x 300 m standart wax ribon modeli ise istenildiği ölçü de kullanıldığı için baskı işlemlerinde tercih edilmektedir. 30 mm genişliği ve 300 m boyutu ile standart wax ribon modelleri oldukça kaliteli sonuçlar sağlamaktadır.

Wax ribonlar raf ve kutu etiketleri, tekstil ürünleri ve kağıt bazlı ürünlerin baskı işlemleri için kullanılmaktadır. Ribonlar, barkod yazıcı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Wax ribonlar hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca wax ribonlar düşük ısıda kolaylıkla eridiği için de tercih edilmektedir.

30 mm x 300 m Standart Wax Ribon Ölçüleri

- Advertisement -

30 mm x 300 m Standart Wax Ribon ölçüleri

 

Ribonların modellerine göre ölçütleri ve boyutları da değişiklik göstermektedir. 30 mm x 300 m standart wax ribon bunlardan sadece bir tanesidir. Wax ribonlar alkol maddelerine karşı dayanaklılık göstermemektedir.

Standart wax ribon modelleri, yurtdışından ithal olup buna rağmen fiyatları oldukça uygundur. Baskı işlemleri için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ribon modelleridir. Standart wax ribon modellerinin uygun fiyatlarından ve kalitesinden yararlanabilmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özel indiriminden yararlanabilmek için de kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz.

İş hayatınızı kolaylaştıran ve size kaliteli baskı sonuçları sağlayan barkod yazıcılar ile birlikte ribonlar da oldukça önemlidir. Barkod yazıcılardan kaliteli sonuçlar olabilmek için yazıcı modelinize göre ribon modeli ve ölçüleri seçmenizde fayda olacaktır.

30 mm x 300 m standart wax ribon modelleri istenildiği ölçülerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca bu model hem outside hem de inside olarak da kullanılabilmektedir. İş yerinizdeki barkod yazıcınızdan en kaliteli baskı sonuçlarını alabilmek için kullanılan ribon modelleri ve ölçüleri oldukça önemlidir.

30 mm x 300 m Standart Wax Ribon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.