110 mm x 74 m Wax Resin Ribon

0 1.013

90 mm x 300 m Resin Ribon

İş hayatınızı kolaylaştıran barkod yazıcı cihazlarından kaliteli etiket baskılara sahip olabilmek için üstün özelliklerinden dolayı resin ribon modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Barkod yazıcı cihazınızın modeli ve özelliklerine uygun olarak 90 mm x 300 m resin ribon modellerini cihazınızda kullanarak rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

90 mm genişliğinde ve 300 m boyutunda olan resin ribon modellerini yüksek ısıya maruz kalabilecek tekstil ürünlerinde ve endüstriyel amaçlı kullanılabilecek etiketlerin baskı işlemlerinde kullanabilirsiniz.

110 mm x 74 m Wax Resin Ribon Özellikleri

110 mm x 74 m Wax Resin Ribon Özellikleri

- Advertisement -

110 mm x 74 m Wax Resin Ribon Özellikleri dolayısı ile etiket baskı piyasasında sıklıkla kullanılan ribon modelleri arasında yer almaktadır. Yüksek ısıda oldukça dayanaklı olmasından dolayı uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Barkod yazıcı cihazların model ve özellikleri değişiklik gösterdiği için ribonlarında modelleri ve ölçüleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple 90 mmm genişliğinde ve 300 m boyutunda olan resin ribon modellerini barkod yazıcı cihazınızın modeli ve özelliklerine uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Resin ribon modelleri wax ribon ve wax resin ribon modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise resin ribon modelleri, resin ham maddesinden üretilmiş olduğu için daha dayanaklı ve kaliteli etiket baskı sağlamasıdır. Resin ribon modelleri yüksek ısıya, aşınmaya, kazınmaya ve ağır kimyasal maddelere karşı oldukça dayanaklıdır.

90 mm x 300 m resin ribon modelleri genel olarak yurtdışından ithal bir şekilde sipariş verilmektedir. Buna rağmen fiyatları ise oldukça uygundur. Resin ribon modellerinin uygun fiyatlarından ve üstün özelliklerinden yararlanabilmek için internet sitesi üzerinden siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Etiket baskı alanında rakiplerinizin bir adım önünde olabilmek ve piyasada öncü konumda olabilmek için resin ribon modellerinin kalitesinden yararlanabilirsiniz. Barkod yazıcı cihazlarınız da 90 mm x 300 m resin ribon modellerini tercih ederek piyasadaki en kaliteli etiket baskılara sahip olabilirsiniz.

Resin ribon modelleri üstün özelliklerinden dolayı dayanaklı olduğu için uzun yıllar sağlam ve kaliteli bir şekilde de kullanılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden resin ribon modellerini sipariş vererek sizlerde barkod yazıcı cihazlarınızdan kaliteli etiket baskılara sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.