110 mm x 74 m Resin Ribon

0 53

Barkod yazıcı cihazlarınızda resin ribon modelleri ve ölçülerini tercih ederek piyasadaki en kaliteli ve dayanaklı etiket baskılara sahip olabilirsiniz. Bu sebeple barkod yazıcı cihazınızın model ve özelliklerine uygun olarak 110 mm x 74 m resin ribon modellerini tercih edebilirsiniz.

Resin ribon modelleri, resin ham maddesinden üretilmiş olduğu için oldukça kaliteli ve dayanaklı olan bir ribon modelidir. Bu üstün özelliklerinden dolayı ise genel olarak yüksek ısıya ve ağır yıkamalara maruz kalabilecek tekstil ürünlerinin etiket baskı işlemleri ile endüstriyel ürünlerin etiket baskı işlemlerinde kullanılmaktadır.

Resin ribon modelleri diğer ribon modellerine göre daha kaliteli ve dayanaklı olmasından dolayı piyasada en sık tercih edilen ribon modelleri arasında yer almaktadır.

Etiket baskı alanında rakiplerinizin bir adım önünde olabilmek ve piyasada öncü konumda olabilmek için barkod yazıcı cihazlarınızda 110 mm genişliğinde ve 74 m boyutunda olan resin ribon modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

110 mm x 74 m Resin Ribon Modelleri

 

- Advertisement -

110 mm x 74 m Resin Ribon modelleri

110 mm x 74 m Resin Ribon, ağır yıkamalara, aşınmaya, kazınmaya ve yüksek ısı gibi olumsuz dış koşullara karşı oldukça dayanaklıdır. Bu özelliğinden dolayı ise resin ribonlardan elde edilen etiket baskılar uzun yıllar kaliteli ve sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir.

Aynı zamanda resin ribon modelleri hem wax ribonlara göre hem de wax resin ribonlara göre daha kaliteli ve dayanaklı olmasından dolayı da piyasada sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte resin ribonların fiyatları da diğer ribonlara göre daha pahalı olarak piyasada bulunmaktadır.

110 mm x 74 m resin ribon modelleri genel olarak yurtdışından ithal bir şekilde sipariş verilmektedir. Buna rağmen ise fiyatları oldukça uygundur. Resin ribon modellerinin üstün özelliklerinden ve özel fiyatlarından yararlanabilmek için internet sitesi üzerinden siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Yüksek ısıya ve ya ağır koşullara maruz kalabilecek etiketlerin baskıları için barkod yazıcı cihazlarınızda güvenle 110 mm x 74 m resin ribon modellerini tercih edebilirsiniz. Resin ribon modellerini tercih ederek piyasada her zaman öncü konumda olabilir ve iş hayatında rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.