110 mm x 74 m Premium Resin Ribon

0 1.023

Ribonlarınlar model ve ölçüleri barkod yazıcı cihazların model ve özellikleri ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple barkod yazıcı cihazlarınızın model ve özelliklerine göre 110 mm x 74 m Premium resin ribon modellerini kullanarak yüksek ısıya ve ağır kimyasallara maruz kalabilecek etiketlerin baskı işlemlerinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Premium resin ribon modelleri, standart resin ribon modellerine göre piyasada sıklıkla tercih edilen ribon modelleri arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise standartlara göre daha kaliteli baskı sağlamasıdır.

Resin ribon modelleri genel olarak yüksek ısıya ve ağır yıkamalara maruz kalabilecek tekstil ürünlerinin etiket baskı işlemleri ile endüstriyel ürünlerin etiket baskı işlemlerinde kullanılmaktadır. Resin ribon modelleri, resin ham maddesinden üretildiği için oldukça kaliteli ve dayanaklıdır.

110 mm x 74 m Premium Resin Ribon Özellikleri

110 mm x 74 m Premium Resin Ribon özellikleri

 

- Advertisement -

Barkod yazıcı cihazlarınızda 110 m genişliğinde ve 74 m boyutunda olan Premium resin ribon modellerini tercih ederek piyasadaki en kaliteli ve dayanaklı etiket baskılara sahip olabilirsiniz. Resin ribon modelleri hem wax ribon hem de wax resin ribon modellerine göre daha kaliteli ve dayanaklı olduğu için daha sık tercih edilmektedir.

Bununla birlikte resin ribon modelleri aynı zamanda diğerlerine göre daha pahalı olarak piyasada bulunmaktadır. Resin ribon modelleri yüksek ısıya, aşınmaya, kazınmaya ve ağır kimyasallara karşı oldukça dayanaklı olduğu için piyasada en çok tercih edilen ribon modelleri arasında yer almaktadır.

Bu özelliğinden dolayı resin ribon modellerinden elde edilen etiket baskılar uzun yıllar kaliteli ve sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir.

Premium resin ribon modelleri yurtdışından ithal olarak sipariş verilmektedir. Fakat buna rağmen Premium resin ribon modellerinin fiyatları oldukça uygun olarak bulunmaktadır.

110 mm x 74 m Premium resin ribon modellerinin özel fiyatlarından ve üstün özelliklerinden barkod yazıcı cihazlarınızda yararlanabilmek için internet sitesi üzerinden siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Barkod yazıcı cihazlarınız da Premium resin ribon modellerini  ve 110 mm x 74 m Premium Resin Ribon tercih ederek hem piyasadaki en kaliteli etiket baskılara sahip olabilirsiniz hem de rakiplerinizin arasından her zaman bir adım önde ve öncü konumda olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.