101 mm x 300 m Premium Wax Ribon

101 mm x 300 m Premium Wax Ribon

0 1.022

Barkod yazıcı cihazlarından kaliteli sonuçlar alabilmek için barkod yazıcı cihazlarına uygun olarak ribon modelleri kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple 101 mm x 300 m Premium wax ribon modelini uygun barkod yazıcı cihanız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Premium wax ribon modelleri, standart ribon modellerine göre daha kaliteli baskı sonuçları sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Wax ribon modelleri piyasada hem kaliteli olması hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilmektedir.

101 mm x 300 m Premium Wax Ribon Özellikleri

101 mm x 300 m Premium Wax Ribon özellikleri

Wax ribonları genel olarak kağıt bazlı etiketler üzerine kaliteli baskı sonuçları sağlayabilmektedir. Bunun için ise raf ve kutu ürünlerinin etiket işlemleri ve tekstil ürünlerinin etiket işlemleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

- Advertisement -

Düşük ısıda kolaylıkla eriyebilmesinden dolayı Premium wax ribonlar barkod yazıcı cihazları için tercih edilmektedir. Wax ribonlar genel olarak dayanaklı olsa da alkol maddelerine karşı dayanaklılık göstermemektedir.

101 mm genişliğinde ve 300 m boyutunda Premium wax ribon modelleri, barkod yazıcı modellerinde hem inside olarak hem de outside olarak kullanılabilmektedir. Premium wax ribon modellerini 25 mm’den 250 mm’e kadar istenilen genişliklerde kullanabilirsiniz.

Wax ribon modellerinin fiyatları uygun olduğu için genel olarak piyasada sıklıkla tercih edilmektedir. Premium wax ribon modelleri, yurtdışından ithal olarak sipariş verilmesine rağmen fiyatları oldukça uygundur. Premium wax ribon modellerinin özel ve indirimli fiyatlarından yararlanabilmek için en kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz.

İş hayatınızı kolaylaştıran barkod yazıcı modellerinden kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için kullanılan ribon modelleri oldukça önemlidir. Bu sebeple barkod yazıcı modellerine uygun olarak ribon modeli ve özelliklerini seçmenizde fayda olacaktır. Premium wax ribon modelleri, kaliteli ve mükemmel baskı sonuçları için sıklıkla kullanılan bir ribon modelidir.

101 mm x 300 m Premium wax ribon modelleri istenilen ölçülerde ve boyutlarda kullanılabilen wax ribon modellerinden biridir. Kağıt bazlı etiketler için en kaliteli sonucu elde edebilmek için Premium wax ribon modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Piyasada en iyi kaliteye sahip etiketlerden yararlanabilmek için Premium wax ribonları güvenle barkod yazıcı modelleriniz için tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.