Uzun yıllar önce kurulan markamız, kurulduğu tarihten itibaren barkod üzerinde kaliteli satışlar ve çözümler yapmaktadır.

Dünyanın en iyi barkod markaları ile çalışan Fşrmamız, müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Barkod Çözümlerinde Aklın Yolun Bir sloganı ile çalışan firma birçok barkod konusunda müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Barkodetiket’in Sunduğu Hizmetler

Barkod alanın da Türkiye’de ki en iyi markalardan biri olan firmamız, dünya devi birçok marka ile birlikte çalışarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Barkod okuyucu, barkod yazıcı, fiş ve ya pos yazıcı, barkodlu teraziler, el terminalleri gibi birçok ürün hizmetinde bulunmaktadır.

Firmamız, barkod alanında dünya devi olan Argox, Bixolon, Godex, Newland, Rongta, Zebex, Sunlux gibi markaların Türkiye distribütörüdür. Satışını yaptığı ürünlerin neredeyse yüzde 95 oranını kendisi ithal etmektedir. Yurtdışından ithal olarak gelen markalı ve kaliteli barkod malzemelerini müşterilerine uygun fiyatlara sunmaktadır. İthal olarak gelen barkod malzemelerinin her zaman stoku bulunmaktadır.

Firmamız geçmişten bu güne finansal hizmetler, müşteri memnuniyeti, iyi ve güvenilir teknik servis, uygun fiyat, kaliteli ürünler ile pazar payını güvenle arttırmaktadır. 30 yılı aşkın süredir barkod alanında Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olmayı başarırken aynı zamanda dünyaca ünlü barkod markalarının distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Barkod alanında birçok hizmeti bulunan firmamız, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği hizmetleri ile müşterilerine destek sağlamaktadır. Yurtdışından ithal olarak gelen barkod ürünleri de uygun fiyatlara müşterilerine sunmasından dolayı da müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilme sebeplerinden yalnızca biridir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile 30 yıldır barkod pazarında güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Firmamız en teknolojik ve üstün özellikli barkod ürünlerini müşterilerine güvenle ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma hedefinden dolayı piyasadaki en kaliteli barkod ürünleri hizmeti veren markalardan biridir.