Ağır Yıkama Japon Akmaz Nedir?

0 416

Ağır Yıkama Japon Akmaz Nedir?

Japon akmaz, tekstil sektöründe genel olarak yıkama talimatı olarak kullanılmaktadır. Farklı tekstil ürünlerinde kullanıldığı için yıkama türlerine göre farklılık göstermektedir. Ağır yıkama japon akmazlar, yüksek ısıya karşı oldukça dayanaklıdır.

Halk arasında yıkama talimatı etiketi olarak bilinen japon akmazlar, yıkama türlerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Ağır yıkamalara veya yüksek derecede ısıya karşı oldukça dayanaklı olan ağır yıkama japon akmazlar türü en çok tercih edilen çeşitlerden biridir. Genel olarak 90 dereceye kadar dayanaklı olan bu japon akmazlar çeşidi, ağır kimyasallara maruz kalacak tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır.

Ağır Yıkama Japon Akmazlar Özellikleri Nelerdir?

Ağır Yıkama Japon Akmazlar

Ağır yıkama japon akmazlar özellikleri arasında ilk sıralarda, ağır kimyasallara karşı oldukça dayanaklı olması yer almaktadır. Kimyasal yıkamalarda, ağır yıkama japon akmaz etiket ürünlerinde herhangi bir akma meydana gelmemektedir. Bundan dolayı da bu japon akmaz çeşidi genel olarak ağır kimyasallara ve ağır yıkamalara maruz kalacak tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır.

Çift taraflı polyester bazlı olması ve çift taraflı kullanılabilme özelliği sayesinde birçok tekstil ürününde tercih edilmektedir. Ağır yıkama japon akmazlar, genel olarak 90 derece yıkama işlemlerine maruz kalacak tekstil ürünlerinde tercih edilmektedir. Bu japon akmazlar çeşidi aynı zamanda D110a ile baskı yapılmaktadır.

Ağır kimyasallara veya yüksek derecelerde yıkamaya maruz kalacak kıyafet ya da tekstil ürünleriniz için ağır yıkama japon akmazlar çeşidini güvenle tercih edebilirsiniz. Öncelikle tekstil ürünlerinizde tercih edeceğiniz ölçüleri belirlemeniz sizler için daha doğru olacaktır.

- Advertisement -

Ağır Yıkama Japon Akmazlar Kullanım Alanları

Ağır Yıkama Japon Akmazlar Kullanım Alanları

Japon akmaz etiket ürünleri genel olarak tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Bu etiket türü, halk arasında yıkama talimatı etiketi olarak bilinmektedir. Bundan dolayı japon akmazlar, tekstil ürünlerinin yıkama talimatlarını bilgilendirmek için kullanılmaktadır.

Fakat japon akmazların çeşitleri değiştiği için kullanım alanları da değişmektedir. Örneğin ağır yıkama japon akmazlar etiket türü ile hafif yıkama japon akmazlar etiket türü farklı tekstil alanlarında kullanılmaktadır.

Ağır yıkama japon akmazlar genel olarak ağır kimyasallara maruz kalabilecek halı, battaniye, kumaş ürünleri gibi farklı tekstil alanında kullanılmaktadır. Özellikle halı yıkama işlemlerinde kullanılan deterjanlara karşı oldukça dayanaklıdır.

Ağır Yıkama Japon Akmaz Fiyatları

Ağır yıkama japon akmazların fiyatları, önemli unsurlara göre farklılık göstermektedir. Bu önemli unsurlar arasında, japon akmaz etiketlerin ölçüleri, üretim aşamasında kullanılan malzemeler, kullanılacak alanlar gibi oldukça farklı unsurlar bulunmaktadır.

Uygun fiyatlara ağır yıkama japon akmaz etiket ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız toplu alım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi alanda hangi ölçülerde kullanacağınıza karar vererek, ağır yıkama japon akmaz etiket ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Ağır kimyasallara maruz kalabilecek veya yüksek ısıda yıkama yapılacak tekstil ürünlerinden kaliteli sonuçlar elde edebilmek için ve uygun fiyatlara japon akmaz etiketlere sahip olabilmek için bu etiket türünü sipariş verebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.