25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Ne İşe Yarar?

0 409

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket

25 mm x 175 m japon akmaz etiket , halk arasında yıkama talimatı etiketleri olarak bilinmektedir. Bu sebeple genel olarak tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Fakat japon akmaz etiketlerin ölçüleri, çeşitleri ve modelleri değişiklik gösterebilmektedir.

25 mm x 175 m japon akmaz etiket modelleri piyasada en çok tercih edilen etiket modelleri arasında yer almaktadır.

Tekstil sektöründe kullanılan 25 mm x 175 m japon akmaz etiketlerin çeşitleri değişebilmektedir. Japon akmaz etiketler, yıkama özelliklerine göre farklılık gösterir. Hafif yıkama, orta yıkama, ağır yıkama, beyazsaten ve renk akmaz olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Buna göre tekstil sektörünüze göre 25 mm x 175 m japon akmaz etiket çeşitlerini tercih etmeniz önerilmektedir.

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

 

Halk arasında yıkama talimatı etiketi olarak bilinen japon akmaz etiketlerin ölçüleri farklılık gösterebilmektedir. Bunun sebebi ise kullanılan ribon cihazından dolayıdır. Etiketler ribon cihazları ile kullanıldığı için her ribon cihazın ölçü modelleri değişiklik göstermektedir. 25 mm x 175 m japon akmaz etiket modeli ise piyasada en çok tercih edilen japon akmaz etiket modellerinden biridir. Japon akmaz etiketler özellikleri ölçülerine, modellerine ve çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Ağır yıkama japon akmaz etiket ürünleri ile hafif yıkama japon akmaz etiket ürünleri arasında ki özellikler farklılık göstermektedir.

- Advertisement -

25 mm x 175 m japon akmaz etiketi, polyester bazlı olup çift taraflı baskılarda da kullanılabilmektedir. Japon akmaz etiketin özellikleri, ölçülerinin yanı sıra yıkama özelliklerine göre de farklılık gösterebilir. Ağır yıkama japon akmazlar, ağır kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalabilecek tekstil ürünlerinde kullanılırken hafif yıkama japon akmaz etiketler 30 dereceye kadar ısıya dayanaklı tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır.

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Kullanım Alanları

 

Son yıllarda tekstil sektöründe sıklıkla tercih edilen japon akmaz etiketlerin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Japon akmaz etiket, ölçülerine göre farklılık gösterdiği için kullanım alanları da değişebilmektedir.

Japon akmaz etiket ürünleri genel olarak tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Fakat japon akmaz etiket ürünleri tekstil sektöründe birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise japon akmaz etiket ürünleri modelleri farklılık göstermektedir. Ağır yıkama japon akmaz etiketler ile hafif yıkama japon akmaz etiketlerin kullanım alanları farklıdır.

25 mm x 175 m japon akmaz etiket kullanım alanları ağır yıkama çeşitlerinde blue Jean gibi kot tekstilinde, hafif yıkama için havlu, penye, pelüş oyuncak gibi tekstil sektöründe kullanılmaktadır.

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Fiyatları

Tekstil sektöründe kullanılan japon akmaz etiketlerin model ve ölçüleri farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı fiyatları değişiklik gösterir.

25 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Fiyatları, toplu alım şeklinde satın alırsanız uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.