20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Nerede Kullanılır?

0 414

20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket

20 mm x 175 m japon akmaz etiket modelleri son dönemlerde tekstil ürünlerinde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi ise yıkama talimatı bilgisi, ürün model ve ölçüleri hakkında bilgiler verebilmek için japon akmaz etiket modelleri oldukça uygundur.

Japon akmaz etiket modelleri kullanılan alana göre ölçüleri de farklılık göstermektedir. 20 mm x 175 m japon akmaz etiket modelleri piyasada en çok tercih edilen japon akmaz etiketleri arasında yer almaktadır.

Tekstil sektöründe sıklıkla tercih edilen japon akmaz etiketler, yıkama özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra etiketler genel olarak ribon cihazlar ile kullanıldığı için ölçüleri de değişiklik göstermektedir.

Bu sebeple 20 mm x 175 m japon akmaz etiketler piyasada en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

Japon akmaz etiketler genel olarak tekstil sektöründe tercih edilen etiket ürünleridir. Etiketleri kullanabilmek için ribon cihazlar gerekli olduğu için her etiketin belirli bir şekilde ölçüleri bulunmaktadır.

- Advertisement -

Bundan dolayı ribon cihazınıza, etiket tercih ettiğiniz sektöre, etiket çeşidine göre ölçüler değişmektedir. 20 mm x 175 m japon akmaz etiket ürünleri ise piyasada en çok tercih edilen modellerden biridir.

20 mm x 175 m japon akmaz etiket ürünleri genel olarak polyester bazlı olup çift taraflı baskı ile de kullanılabilmektedir. Tekstil ürünlerinde yıkama talimatlarının yanı sıra beden ve model özellikleri gibi bilgilerde vermektedir.

Japon akmaz etiketlerin ölçüleri değişiklik gösterdiği gibi yıkama özelliklerine göre çeşitleri de değişmektedir. Ağır yıkama, hafif yıkama, beyaz saten, renk akmaz ve orta yıkama gibi japon akmaz etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Tekstil sektörünüze göre japon akmaz etiket ürünlerini tercih etmeniz oldukça önemlidir. Blue Jean tekstil sektöründeyseniz 20 mm x 175 m hafif yıkama japon akmaz etiket ürünün yerine ağır yıkama tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Kullanım Alanları

Japon akmaz etiketler, son yıllarda tekstil sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Japon akmaz etiketler, polyester bazlı ve çift taraflı kullanılabildiği için tekstil sektöründe oldukça kullanılmaktadır.

Etiketlerin model, ölçüleri, özellikleri gibi birçok farklı unsur kullanım alanlarını da etkilemektedir. Örneğin, 20 mm x 175 m ağır yıkama japon akmaz etiket ürünleri blue Jean tekstil sektöründe kullanılırken penye, havlu, pelüş oyunca sektöründe kullanılamaz. Bu sebeple 20 mm x 175 m japon akmaz etiket kullanım alanları farklılık göstermektedir.

20 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Fiyatları

20 mm x 175 m japon akmaz etiket fiyatları kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun için en uygun fiyatlara japon akmaz etiketlere sahip olabilmek için toplu alımı tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.