15 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket

0 412

 

Japon akmaz etiketler, tekstil sektöründe tercih edilen etiketlik kumaşlar olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra halk arasında da japon akmaz etiketler, yıkama talimatları etiketi olarak bilinmektedir.

Farklı sektörlerde kullanıldığı için japon akmaz etiketlerin ölçüleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple en çok tercih edilen 15 mm x 175 m japon akmaz etiket modellerini tekstil sektörünüze göre güvenle tercih edebilirsiniz.

İş sektöründe etiket kullanımları son yıllarda oldukça gelişmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan japon akmaz etiket ürünleri genel olarak tekstil sektöründe kullanılmaya başlanmıştır.

Tekstil sektöründe tercih edilen japon akmaz etiketlerin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da japon akmaz etiketlerin ölçüleri farklılık gösterebilir. 15 mm x 175 m japon akmaz etiket modelini tekstil sektörünüzde güvenle kullanabilirsiniz.

15 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

15 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Özellikleri

- Advertisement -

Etiketler genel olarak ribonlar ile kullanılmaktadır. Ribonların model ve özellikleri farklılık gösterdiği için etiketlerin de ölçüleri değişmektedir. Bu sebeple japon akmaz etiketlerin de ölçüleri değişmektedir. Tekstil sektöründe en çok tercih edilen 15 mm x 175 m ölçülere sahip japon akmaz etiketlerdir. Bu etiket modeli genel olarak birçok ribon cihazı ile kullanılabilmektedir.

Japon akmaz etiketler, yıkama özelliklerine göre çeşitleri değişmektedir. Bu sebeple japon akmaz etiketlerin çeşitlerine göre de ölçüleri farklılık gösterebilmektedir. Örneği 15 mm x 175 m ağır yıkama japon akmaz etiket modeli genel olarak 90 derece ve üzeri yıkamalar için uygundur. Bu etiket ürünlerinde genel olarak beden, model numarası gibi bilgilerin yanı sıra yıkama talimatları da yer almaktadır. Bu sebeple halk arasında japon akmaz etiket ürünleri, yıkama talimatı etiketleri olarak da bilinmektedir.

15 mm x 175 m Japon Akmaz Etiket Kullanım Alanları

Tekstil ürünlerinde etiket modelleri olarak en çok tercih edilen japon akmaz etiketlerin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra kullanım alanlarını etiketlerin ölçüleri de etkileyebilmektedir. 15 mm x 175 etiket ürünleri genel olarak blue Jean gibi ağır yıkamaya maruz kalabilecek kotlarda tercih edilmektedir.

15 mm x 175 m ağır yıkama japon akmaz etiket ürünleri genel olarak 90 derece ve üzeri yıkamalar için uygundur. Bu sebeple doğru tekstil ürünlerinde kullanılması gerekir. Bundan dolayı da bu etiket ürünü blue Jean gibi ağır yıkamaya maruz kalabilecek kot ürünler de kullanılmaktadır.

15 mm x 175 m Japon Akmaz Etiketi Fiyatları

Japon akmaz etiketlerin ölçüleri ve çeşitleri farklılık gösterdiği için ürünlerin fiyatları da değişmektedir. Bu sebeple 15 mm x 175 m japon akmaz etiket ürünün fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlara japon akmaz etiketlerden yararlanmak istiyorsanız toplu bir şekilde alım yaparak kaliteli ve uygun fiyatlara kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.