Demirbaş Etiketi

0 87

Demirbaş Etiketi

En dayanıklı etiket türlerinden biri olan demirbaş etiketi barkod yazıcı ile kolaylıkla baskısı yapılabilmektedir. Demirbaş etiketlerin çeşitleri de bulunmaktadır. Plastik bazlı olan bu etiketler genel olarak iş hayatlarında daha sıklıkla kullanılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte etiket çeşitlerinde farklılıklar göstermeye başlamıştır. Demirbaş etiketleri de bunlardan sadece biridir. Plastik bazlı olması sebebi ile oldukça dayanıklıdır. En çok tercih edilme sebeplerinden birisi de dayanıklı olmasıdır. Dayanıklı olma sebebi ile uzun yıllar kullanıldığı için işçilik maliyetini de düşürmektedir.

Demirbaş Etiket Çeşitleri

- Advertisement -

Son yıllarda teknolojik gelişmelerle birlikte her ürünün alternatifleri de ortaya çıkmaya başlamıştır. Demirbaş etiketinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar parlak demirbaş etiketi, mat demirbaş etiketi ve kırılgan demirbaş etiketi olmak üzere ayrılmıştır. Mat demirbaş etiketler en dayanıklı olan çeşitleridir. Nemli, soğuk ve ya yağlı ortamlarda mat demirbaş etiket parlak etikete göre daha çok dayanıklılık gösterir.

Kırılgan etiketler ise ürün üzerine yapıştırılarak kullanan kişilerin etiketi sökmesini engeller ve demirbaş sayımının gerçekleşmesine yardımcı olur. Demirbaş etiketler soğuk ve sıcak havalara karşı dayanıklılık göstermiştir. Sürtünme ve çarpmalara karşı oldukça sağlamdır. Bu etiketlerde yırtılma gerçekleşmemektedir. Demirbaş etiket çeşitleri iş hayatında sıklıkla kullanılmaktadır. Plastik bazlı olarak üretilmesinden dolayı sağlamlık gösterir.

Demirbaş Etiketi Fiyatları

Demirbaş etiketleri çeşitlilik göstermektedir. Kullanılacak alanlara göre çeşitleri bulunmaktadır. Genel olarak plastik bazlı bir etiket çeşidi olduğu için oldukça dayanıklılık göstermektedir. Bu sebeple demirbaş etiket kullanımı oldukça uygun fiyatlara denk gelmektedir. Dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanım sağlar ve bu sebeple de işçilik maliyetini düşürmektedir. İşçilik maliyeti düştüğü için ise demirbaş etiketi fiyatları uygun fiyata denk gelmektedir.

Olumsuz koşullara, darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı bir etiket arıyorsanız iş hayatınızda bu etiketi güvenle tercih edebilirsiniz. Plastik bazlı olması sebebi ile de uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Demirbaş etiket çeşitlerine karar vererek sizlere en uygununu tercih edebilirsiniz. Teknolojik gelişmelerle birlikte üretildiği için kullanımı kolay ve uzun ömürlü olan demirbaş etiketler son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Barkod yazıcılar tarafından da kolay bir şekilde basımı yapılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.