Rongta RPP04 Taşınabilir Barkod Yazıcı

0 78

Rongta RPP04 Taşınabilir Barkod Yazıcı

Barkod yazıcıların son teknolojik gelişmelerle üretilmesinden ardından taşınabilir modellerinin de ortaya çıkması ile en çok tercih edilen modeller arasında Rongta RPP04 modeli gelmektedir. Üstün özellikleri ve uygun fiyatları ile piyasadaki en göze çarpan modellerden biridir.

Teknolojik gelişmelerle birlikte her cihazın özellikleri değiştiği gibi barkod yazıcıların da özellikleri değişmeye ve gelişmeye başlamıştır. Barkod yazıcılarda en önemli değişiklerden birisi ise artık çoğu modelin taşınabilir olmasıdır. Bu modelde taşınabilir bir barkod yazıcı modelidir.

Rongta RPP04 Taşınabilir Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

Son teknolojik gelişmelerle üretilen Rongta RPP04 modelinin en önemli özelliklerinden birisi ise taşınabilir olmasıdır. Diğer barkod yazıcıların aksine bu modeldeki barkod yazıcıları istediğiniz mekana kolayca taşıyarak kullanabilirsiniz. Bir barkod yazıcı için en önemli diğer özellik ise baskı hızıdır. Bu modelin baskı hızı saniye de 50 mm olarak geliştirilmiştir. Bu sayede hızlı bir şekilde barkod baskıları işleminden yararlanabilirsiniz.

Direkt termal baskı özelliği sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde barkod baskıları elde edebilirsiniz. Bu modelin baskı genişliği 104 mm olarak geliştirilmiştir. Yapışkanlı etiket yazdırabilme özelliği de bulunmaktadır. USB ve Bluetooth haberleşme bağlantısı da bulunmaktadır. Bu model de aynı zamanda 4 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. ESC/POS, TSPL, ZPL ve CPCL dil desteği özelliği ile kullanıcılarına birden fazla dilde kullanabilecek özellik sunmaktadır.

Rongta RPP04 Taşınabilir Barkod Yazıcı Fiyatları

Bir barkod yazıcı modelinin üstün özellikleri kadar fiyatları da müşteriler tarafından merak edilmektedir. Rongta RPP04 modelinin hem üstün özellikleri hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mükemmel kalitede ve hızlı bir şekilde barkod baskıları elde etmek istiyorsanız uygun fiyatlı bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Barkod yazıcı modellerinin teknolojinin gelişmesiyle birlikte değişen özellikleri Rongta markasının RPP04 modelinde görülmektedir. Taşınabilir olması, baskı hızı, dil desteği gibi özellikleri ile müşteriler tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmaktadır. Kullanıcı yorumlarının olumlu olması da bu modeli en çok tercih edilen modeller arasında göstermektedir. Barkod yazıcıdan istediğiniz mekan da kaliteli ve mükemmel baskılar elde etmek istiyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.