Rongta RPP320 Taşınabilir Barkod Yazıcı

0 1.047

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte barkod yazıcıların özelliklerinde de önemli değişiklikler yaşanmaya başlanmıştır. Rongta RPP320 Taşınabilir Barkod Yazıcı  modeli son teknolojik gelişmelerle üretilmiş bir barkod yazıcı modelidir. Üstün özellikleri ile piyasada dikkatleri üzerine çekmektedir.

Rongta markasının RPP320 modeli taşınabilir olması sebebi ile en çok tercih edilen modellerden biridir. Kaliteli ve mükemmel barkod baskıları elde etmek istiyorsanız üstün özelliklerinden dolayı bu modeli sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

Rongta RPP320 Taşınabilir Barkod Yazıcı Özellikleri

Rongta RPP320 Taşınabilir Barkod Yazıcı

Gelişen teknolojiler ile birlikte üretilen Rongta RPP320 barkod yazıcının en önemli özelliklerinden birisi taşınabilir olmasıdır. Diğer barkod yazıcıların aksine istenilen mekana taşınarak kullanabilen barkod yazıcı modeli bu özelliğinden dolayı son yıllarda oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Yapışkanlı etiket yazdırabilme özelliği de bulunmaktadır. Saniye de 90 mm baskı hızı ile oldukça hızlı bir şekilde barkod baskıları elde edebilirsiniz.

ESC/POS, CPCL dil desteği ile kullanıcılarına istedikleri dilde barkod yazıcıyı kullanabilme özelliğini sunmaktadır. Bu modelin barkod genişliği 72 mm, baskı uzunluğu ise 300 mm olarak geliştirilmiştir.

- Advertisement -

Rongta markasının RPP320 modelinde aynı zamanda 4 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. USB ve Bluetooth haberleşme özellikleri de bulunmaktadır.

Direkt termal baskı özelliği sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde barkod basma işlemini gerçekleştirir. Birçok üstün özelliği bulunan bu markanın taşınabilir barkod yazıcı modeli oldukça tercih edilen modellerden biridir.

Rongta RPP320  Yazıcı Fiyatları

Taşınabilir barkod yazıcı markası olan Rongta RPP320 modeli hem üstün özellikleri ile hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile piyasadaki en çok tercih edilen modellerden biridir. Kaliteli ve mükemmel baskılar elde etmek istiyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Taşınabilir olmasından dolayı kullanımı kolaydır. Bu sebeple hem taşınması hem kullanımı kolay olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Üstün özellikleri ve uygun fiyatları ile piyasada dikkatleri üzerine çekmektedir.

Rongta markasının RPP320 modeli barkod yazıcı piyasasında mükemmel baskılar sağlayan bir üründür. Bir barkod yazıcının üstün özellikleri kadar fiyatları da önemli olduğu için Rongta markasının RPP320 modeli sıkça tercih edilmektedir.

Rongta RPP320 Taşınabilir Barkod Yazıcı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.