Rongta RP400 Barkod Yazıcı

0 43

Rongta RP400 Barkod Yazıcı

İş hayatında oldukça kullanılan barkod yazıcılar arasında Rongta RP400 modeli hem baskı kalitesi hem de baskı hızı sebebi ile en çok tercih edilen modellerden biridir. 203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde kaliteli baskılar yaparak müşterilerine güven sağlamaktadır.

Rongta markasının RP400 modelinin baskı uzunluğu 2.286 mm, baskı genişliği ise 104 mm’dir. Barkod yazıcı modellerinin iş hayatında sıklıkla ve kaliteli bir şekilde kullanılabilmesi için baskı hızları oldukça gelişmiş olması gerekmektedir. Bu sebeple Rongta markası saniyede 127 mm baskı hızı ile piyasadaki en hızlı barkod yazıcı modellerinden biri olarak bilinmektedir.

Rongta RP400 İle Baskılar

- Advertisement -

Bir barkod yazıcıdan en iyi faydayı alabilmek için baskı hızı kadar diğer özellikleri de önemlidir. Özellik Rongta markasının 203 DPI baskı çözünürlüğü özelliği sayesinde kaliteli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca Rongta markası TSC, ZPL dil desteği sayesinde de kullanıcılarına istediği dil özelliğini kullanabilmesini sağlamaktadır.

USB, Ethernet port özelliği ile de barkod yazıcıya bağlanma işlemlerini kolaylaştırarak kullanımı daha kolay ve kaliteli hale getirmektedir. Eğer iş hayatınız yoğun ve kaliteli sonuçlar almak istiyorsanız sizler de Rongta markasının RP400 modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Rongta markasının termal baskı özelliği sorunsuz ve kaliteli baskılar elde etmenize olanak sağlamaktadır.

Rongta RP400 Barkod Yazıcı Fiyatları

İleri teknoloji ile geliştirilen Rongta RP400 barkod yazıcı modeli piyasadaki hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlı yazıcı modellerinden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Yoğun iş hayatınızın temposuna uygun olarak bir barkod yazıcı arıyorsanız sizlerde Rongta markasının RP400 modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Baskı hızı ve baskı çözünürlüğü etiket konusunun en önemli iki unsurudur. Rongta markası müşterilerine en kaliteli ve en hızlı yazıcı özelliğini sunmaktadır.

Baskı hızının yüksek olması sebebi ile saniyede birden fazla etiket yazdırması sebebi ile müşterilerine güven vermektedir. İş hayatınızda kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız Rongta markası tam sizlere göre geliştirilmiştir. Mükemmel kalitede ve seri şekilde baskılar yapmak istiyorsanız Rongta markasının RP400 modelini bir an önce tercih ederek güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.