Godex ZX420i Barkod Yazıcı

0 30

Godex ZX420i Barkod Yazıcı

Barkod yazıcıların da modelleri ve özellikleri oldukça değişiklik göstermektedir. Godex ZX420i modeli son teknolojik gelişmeler ile birlikte üretildiği için en üstün özelliklere sahip durumundadır. İş hayatında da özelliklerinin gelişmiş olması bakımından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

İş hayatı temponuza uyum sağlayabilecek bir barkod yazıcı arıyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Geliştirilmiş ürün özellikleri sayesinde bu cihazdan en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Bir barkod yazıcı cihazda bulunması gereken özelliklerin hepsi bu modelde bulunmaktadır.

Godex ZX420i Barkod Yazıcı Özellikleri

Bir barkod yazıcı cihazından verim sağlayabilmek için iki önemli özellik bulunmalıdır. Bunlar baskı hızı ile baskı çözünürlük kalitesidir. Godex ZX420i modelinin 203 DPI baskı çözünürlük özelliği bulunmaktadır. Bu modelin baskı hızı ise saniye de 152 mm olarak geliştirilmiş durumdadır. Böylelikle kısa süre içerisinde kaliteli baskılar elde edebilirsiniz.

- Advertisement -

Metal kasa özelliği sayesinde uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanımı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda arka aydınlatmalı renkli LCD ekran özelliği ile de kullanımı oldukça pratik bir hale gelmiştir. Etiket ve ribon takabilmede kolaylık sağlarken aynı zaman da 450 metre ribon kullanabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu modelin baskı uzunluğu 3999 mm, baskı genişliği ise 108 mm olarak geliştirilmiştir. USB ve Ethernet port özelliği ile birlikte 128 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. Godex markasının ZX420i modelinin termal transfer baskı özelliği sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde baskılar elde edebilirsiniz.

Godex ZX420i Barkod Yazıcı Fiyatları

İş hayatında verim sağlaması için kullanılan barkod cihazlarının özellikleri kadar uygun fiyatlı olması da oldukça önemlidir. Bu sebeple Godex ZX420i modeli üstün özellikleri ve uygun fiyatları ile son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında yerini almış durumdadır.

Kaliteli barkod baskısı yapan ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı modeli arıyorsanız sizde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarının da olumlu olması sebebi ile son yıllarda en çok kullanılan barkod yazıcı modelleri arasına girmiş durumdadır. İş hayatınızın yoğunluğuna uygun ve aynı zamanda da bütçenize dost olan bu model sizlere her anlamda kolaylık sağlayacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.