Godex ZX1200i Barkod Yazıcı

0 115

Godex ZX1200i Barkod Yazıcı

İş hayatınızı kolaylaştıran cihazlardan biri olan barkod yazıcılar son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile de yeni özellikler kazanmaya başlamış durumdadır. Godex ZX1200i modeli son yıllarda üstün özellikleri ile birlikte iş hayatında tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumdadır.

İş yerinizde size kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda kaliteli baskı sonuçları elde edebileceğiniz bir makine arayışı içerisindeyseniz, üstün özellikleri ile bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte önemli özelliklerini geliştirerek aynı zamanda yeni ve üstün özelliklere de sahip olmuş durumdadır.

Godex ZX1200i Barkod Yazıcı Özellikleri

Bir barkod yazıcıdan verimli sonuç elde edebilmek için iki önemli özellik bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi baskı hızı diğeri ise baskı çözünürlüğüdür. 203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde kaliteli ve mükemmel baskılar elde edebilirsiniz. Godex ZX120i modelinin baskı hızı ise saniye de 254 mm olarak geliştirilmiş durumdadır. Teknik özellikleri gelişirken aynı zamanda kullanım özellikleri de gelişmiş durumdadır.

- Advertisement -

Arka aydınlatmalı ve renkli dokunmatik LCD ekran özelliği ile kullanımı daha kolay bir hale gelmiştir. Bu modelde aynı zamanda dahili gerçek zaman saati özelliği de bulunmaktadır. Metal kasa özelliği sayesinde uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanmayı sağlar. Etiket ve ribon takabilmeyi kolaylaştırır ve 450 metre ribon kullanabilme özelliğini de kullanıcılarına sunmaktadır. USB ve Ethernet port özelliği ile 128 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. Bu modelin baskı uzunluğu 4572 mm, baskı genişliği ise 108 mm olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda termal transfer baskı özelliği de bulunmaktadır.

Godex ZX1200i Barkod Yazıcı Fiyatları

Gelişmiş ve üstün özellikleri ile birlikte Godex ZX1200i modeli uygun fiyatları ile de müşteriler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Kaliteli ve hızlı sonuçlar elde etmek isteyenler bu modeli güvenle tercih edebilir.

Kısa zamanda kaliteli ve mükemmel barkod baskılar elde etmek istiyorsanız ve aynı zamanda uygun fiyatlı olsun istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. İş hayatında üstün özellikleri ve uygun fiyatlı olması sebebi ile son yıllarda sıkça tercih edilmeye başlanmış durumda olan Godex markasının ZX1200i modeli kaliteli sonuçları ile de kullanıcılarına destek olmaktadır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.