Godex ZX1600i Barkod Yazıcı

0 1.023

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her elektronik cihazda olduğu gibi barkod yazıcı cihazlarında da gelişmeler başlamıştır. Godex ZX1600i Barkod Yazıcı modeli son teknolojik gelişmelerle birlikte üretildiği için üstün özelliklere sahip bir barkod yazıcı cihazıdır.

Barkod yazıcıların iş hayatını kolaylaştırabilmesi için özellikleri oldukça önemlidir. Kaliteli ve hızlı barkod basımları iş hayatında verim alabilmek için en önemli iki unsurlardır.

Godex markasının ZX1600i modeli de üstün özellikleri ile müşterilerine en iyi sonucu sağlamaktadır.

Godex ZX1600i Barkod Yazıcı Özellikleri

Godex ZX1600i Barkod Yazıcı Özellikleri

Godex ZX1600i modeli son teknolojik gelişmelerle üretildiği için 600 DPI baskı çözünürlüğü özelliği ile sizlere en kaliteli barkod baskılarını sunmaktadır. Baskı hızının saniye de 76,2 mm olması da hızlı bir şekilde kaliteli barkod elde edebilmenizi sağlamaktadır.

- Advertisement -

Özellikleri geliştiği gibi kullanımı da gelişen bu modelin arka aydınlatmalı renkli ve dokunmatik LCD ekranı sayesinde kolay kullanım sunmaktadır. Metal kasa olması ile de uzun yıllar sağlam ve dayanıklı bir şekilde kullanım için oldukça uygundur.

Etiket ve ribon takabilmede kolaylık sağladığı gibi 450 metre ribon kullanabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu model de aynı zamanda dahili gerçek zaman saati özelliği de bulunmaktadır.

USB ve Ethernet port özelliği ile birlikte Godex markasının ZX1600i 128 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. Bu modelin baskı genişliği 104 mm, baskı uzunluğu ise 660 mm olarak geliştirilmiştir. Termal transfer baskı özelliği ile de sorunsuz bir şekilde barkod basımı sağlamaktadır.

Godex ZX1600i Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod yazıcılar için özellikler kadar fiyatları da oldukça takip edilmektedir. İş hayatında verim sağlaması için üstün özellikleri ile birlikte uygun fiyatlı olması beklenmektedir. Godex ZX1600i modeli hem teknolojik özellikleri hem de uygun fiyatları ile kullanıcılarına destek sağlamaktadır.

Yoğun iş hayatınızda barkod basımları için kaliteli ve hızlı olduğu kadar aynı zaman da uygun fiyatlı bir cihaz arıyorsanız sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Barkod yazıcı modelleri arasında üstün özellikleri ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan bu modelin, kullanıcı yorumları da olumlu olduğu için sıkça tercih edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.