Godex EZ-2350i Barkod Yazıcı

0 1.021

Barkod basmak için kullanılan barkod yazıcılar farklı özellikleri ve modelleri ile son yıllarda oldukça çeşitlilik göstermeye başlamış durumdadır. Godex EZ-2350i modeli ise üstün özellikleri ile son zamanlara damga vurmuş bir barkod yazıcıdır.

İş hayatınızda kolay ve hızlı bir şekilde barkod basmak istiyorsanız kaliteli özelliklere sahip olan bu makineyi güvenle tercih edebilirsiniz. Bir barkod cihazını güvenli ve kaliteli bir şekilde kullanabilmek için özellikleri oldukça önemlidir. Son teknolojik gelişmeler ile üretilen Godex markasının EZ-2350i modeli üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Godex EZ-2350i Barkod Yazıcı Özellikleri

Son teknolojik gelişmelerle üretildiği için diğer barkod yazıcı cihazlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Godex EZ-2350i modeli 300 DPI baskı çözünürlüğü ile sizlere en kaliteli barkod baskılarını sunmaktadır. Baskı hızının saniye de 127 mm olması sebebi ile yoğun iş hayatınızda sizlere hızlı bir şekilde barkod baskısı sağlayabilmektedir.

Bu modelin LCD ekrana sahip olması nedeni ile kullanımı oldukça kolaydır. Kasasının metal olmasından dolayı ise barkod yazıcı cihazını uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Godex markasının EZ-2350i modeli aynı zamanda dahili gerçek zaman saati özelliğine de sahiptir. Etiket ve ribon takabilmede kolaylık sağlarken aynı zamanda 450 metre ribon kullanabilme özelliğine sahiptir. Bu modelin baskı uzunluğu 1143 mm, baskı genişliği ise 104 mm olarak geliştirilmiştir. Termal transfer baskı özelliği ile de sorunsuz baskı sağlamaktadır.

- Advertisement -

Godex EZ-2350i Barkod Yazıcı Fiyatları

Godex EZ-2350i Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod yazıcıların üstün özellikleri kadar bütçe dostu olması da oldukça önemlidir. Godex EZ-2350i modeli hem üstün özellikleri hem de uygun fiyatları ile son yıllarda en çok tercih edilen barkod yazıcı cihazlarından biridir.

Mükemmel ve kaliteli barkod baskılarına sahip olmak ve aynı zamanda bütçenize uygun bir barkod yazıcı satın almak istiyorsanız üstün özellikleri ile sizlere iş hayatınızda kolaylık sağlayacak Godex markasının EZ-2350i modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Son teknolojik gelişmelerle birlikte hem özellikleri gelişen hem de kullanımı kolaylaşan bu modelin, kullanıcı yorumları da olumlu olması sebebi ile iş hayatında en sık tercih edilen barkod yazıcı modelidir.

Godex EZ-2350i Barkod Yazıcı Fiyatları ve daha fazlası için iletişim kurun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.