Godex GE300 Barkod Yazıcı

0 95

Godex GE300 Barkod Yazıcı

En güvenilir barkod yazıcı modellerinden biri olan Godex GE300 üst düzey baskı teknoloji ile ne tercih edilen modellerden biridir. Saniyede baskı hızı 127 mm olarak piyasadaki en hızlı baskı modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sorunsuz bir şekilde baskı yapması ve saniyede baskı hızı oldukça yüksek olması sebebi tercih edilen bir modeldir.

Ethernet ve USB bağlantı olup kolay giriş ile baskı yapma imkanı sağlamaktadır. Üst düzey teknoloji ile üretildiği için baskı yapma alanında en güvenilir ve hızlı cihazlardan biridir. Saniyede 127 mm baskı yapması sebebi ile yoğun iş hayatının ve baskının yapıldığı alanlarda sıkça tercih edilen bir cihazdır. Aynı şekilde barkod yazıcının baskı kalitesi ve ya bir diğer adı ile baskı çözünürlüğü 203 DPI olduğu için barkod yazıcıdan çıkan sonuçlar oldukça kalitelidir.

Godex GE300 Barkod Yazıcı İle Baskılar

En kısa süre içerisinde barkod yazıcılardan kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız sizde bu modeli tercih edebilirsiniz. Saniyede baskı hızı, baskı çözünürlüğü ve barkod yazıcıya kolay bağlantı sağlaması amacı ile iş alanlarında oldukça tercih edilmektedir. Müşterilerine ve kullanıcılarına istediğini vermesi sebebi ile kullanıcı yorumları olumlu geri bildirimlerden oluşmaktadır.

- Advertisement -

EZPL, GEPL ve GZPL dil desteği sayesinde kullanan müşterilerine kolaylık sağlaması açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple istediğiniz dil özelliğini kullanabiliriz. Çözünürlük ve baskı kalitesi yüksek, saniyede baskılama hızı yüksek ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı arıyorsanız sizde bu modeli tercih edebilirsiniz.

Godex GE300 Barkod Yazıcı Fiyatları

Müşteri odaklı çalıştığı bilinen bir barkod yazıcı firması olarak Godex GE300 piyasadaki en uygun fiyatlı cihazı müşterilerine sunmaktadır. İş hayatınızın yoğunluğuna, bütçesine ve kalitesine uygun olarak oldukça sık tercih edilen bu modeli sizlerde güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

Godex markasının GE300 tipli barkod yazıcıları piyasadaki en hızlı baskı yapan ve aynı zamanda yüksek çözünürlük ile müşterilerini memnun eden bir yazıcıdır. İş hayatınızda mükemmel baskılar yapan barkod yazıcı kullanmak istiyorsanız sizler de Godex markasının GE300 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.