Godex G530 Barkod Yazıcı

0 58

Godex G530 Barkod Yazıcı Modeli

Barkod yazıcı piyasasında Godex G530 modeli baskı çözünürlük kalitesinin yüksek olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekerek en çok tercih edilen modellerden biri haline gelmiş durumdadır. Gelişen teknoloji birlikte cihaz özelliklerinin de gelişmesi sebebi ile piyasada oldukça gözde konumda yer almaktadır.

Godex markasının G530 modeli diğer modellerden ayıran en önemli fark yüksek çözünürlükteki baskı kalitesidir. Gelişen teknoloji ile birlikte üretimi yapılan barkod yazıcı iş hayatınız için kurtarıcı bir modeldir. Harika baskı sonuçlar elde etmek istiyorsanız Godex markasının G530 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Godex G530 Barkod Yazıcı Özellikleri

Bir barkod yazıcının iş hayatında güvenle ve kaliteyle kullanılabilmesi için bazı önemli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Godex G530 modeli 203 DPI baskı çözünürlük özelliği ile oldukça sık tercih edilmektedir. Barkod yazıcılardan kaliteli sonuçlar elde edebilmek için baskı çözünürlük özellikleri oldukça önemlidir. Barkod cihazlarının aynı zaman da baskı hızları da oldukça önemlidir. Godex markasının G530 modeli saniyede 102 mm baskı hızı ile oldukça ön plana çıkmıştır.

- Advertisement -

EZPL, GEPL ve GZPL dil desteği sayesinde de kullanıcılarına birden fazla dil seçeneğini kullanma şansı tanımaktadır. Godex markasının G530 modeli USB ve Ethernet bağlantılı olması sebebi ile de kullanım açısından oldukça kolaydır. Termal transfer baskı özelliği sayesinde de hızlı ve kusursuz bir şekilde sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu modelin baskı uzunluğu 762 mm, baskı genişliği ise 105,7 mm olarak geliştirilmiştir.

Godex G530 Barkod Yazıcı Fiyatları

Godex G530 modeli hem kalitesi ile hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile piyasada en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Yoğun iş temponuza ayak uydurabilecek kaliteli ve uygun fiyatlı olması sebebi ile Godex markasının G530 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Mükemmel kalitede ve hızlı bir şekilde sonuçla elde edebilirsiniz. Teknik özelliklerinin yüksek olması ve fiyatının da uygun olması sebebi ile iş hayatınıza oldukça katkı sağlayabilecek bu cihazı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Barkod yazıcı modelleri arasında en çok tercih edilen bu modelden güvenli sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.