Godex G500 Barkod Yazıcı

0 48

Godex G500 Barkod Yazıcı

Yoğun iş temponuza uyum sağlayabilecek bir barkod yazıcı arıyorsanız Godex G500 modelini tercih edebilirsiniz. Baskı çözünürlüğü ve baskı hızı ile müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.  İş yerinizde ki baskı ihtiyacını karşılayabilecek olan cihaz saniyede 127 mm baskı ile çalışmaktadır.

Barkod yazıcılar için baskı hızı kadar baskı çözünürlüğü de önemlidir. Godex markasının G500 modeli 203 DPI baskı çözünürlüğü ile oldukça kaliteli sonuçlar elde edeceksiniz. Üst düzey teknoloji ile üretildiği için sizlere en iyi kalitede hizmet sunmaktadır.

Godex G500 Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

Barkod yazılar arasında önemli olan iki önemli özellik bulunmaktadır. Bunlar baskı hızı ve baskı çözünürlüğüdür. Godex G500 modeli hem baskı hızı ile hem de baskı çözünürlüğü ile oldukça tercih edilen bir modeldir. Termal transfer baskı özelliği sayesinde de sorunsuz bir şekilde baskı elde edebilirsiniz.

Godex markasının G500 modelinin baskı genişliği 180 mm, baskı uzunluğu ise 1727 mm olarak geliştirilmiştir. USB ve Ethernet bağlantılı olması sebebi ile kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. EZPL, GEPL ve GZPL dil desteği sayesinde kullanıcılarına istediği dil desteğini kullanma şansı tanımaktadır. İş hayatında kullanılan barkod yazıcılar için Godex markasının G500 özelliği hem kalite açısından hem uygun fiyatlı olması açısından son dönemlerde oldukça sık tercih edilmeye başlanmış durumdadır.

Godex G500 Barkod Yazıcı Fiyatları

Godex G500 barkod yazıcı modeli işlevsel özellikleri ve kalitesinden dolayı tercih edilirken aynı zamanda uygun fiyatlı olmasından dolayı da tercih edilmektedir. Piyasadaki en kaliteli ve uygun fiyatlı barkod yazıcı olan bu modeli sizlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Mükemmel kalitede baskılar elde etmek istiyorsanız sizler de Godex markasının G500 modelini tercih ederek iş yerinizde baskı işinden tasarruf edebilirsiniz. Bir barkod cihazında aradığınız her özelliği bulabileceğiniz bu cihazda harika sonuçlar elde edeceksiniz. Uygun fiyatlara mükemmel sonuçlar elde etmek istiyorsanız baskı hızı ve baskı çözünürlüğü kalitesinden dolayı bu model oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Kullanıcı yorumları olumlu bir şekilde olan bu barkod cihazı piyasadaki en çok tercih edilen modellerden biridir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.