Godex G300 Barkod Yazıcı

0 37

Godex G300 Barkod Yazıcı

Güvenilir barkod modellerinden biri olarak  Godex G300 yer almaktadır. Üst düzey baskı teknolojisiyle geliştirilmiş bir üründür. Baskı tekniğinin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlarken, baskı ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Saniyede baskı yapma kapasitesine baktığımızda, 102 mm olarak gerçekleştirmektedir. Baskı uzunluğu 1727mm, genişliği 108 mm’dir.

USB bağlantı portu özelliğine sahiptir. Kolayca girişlerin yapılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda işletim sistemlerinde de sorunsuz şekilde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Üst düzey teknolojiye sahip olduğundan dolayı sorunsuzca kullanılabilir.  Godex markasının G300 modeli de, eş değer kalitede bir performans ortaya koymaktadır.

Godex G300 İle Baskılar

- Advertisement -

Baskı çözünürlüğü 203 DPI olan  Godex  D300,  performans yönünden kullanıcıları da memnun etmeyi başarıyor. Böylece en kısa süre içerisinde harika baskıların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bundan sonra sizlerde modeli kolayca kullanmaya başlayabilir ve baskı konusunda duyduğunuz ihtiyaçların karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Baskı yönünden beklenenin fazlasını vermesi, kullanıcıların memnun kalmasına zemin hazırlamaya neden olmaktadır.

Saniyede 102 mm şeklinde bir baskı hızına sahiptir. Barkod yazıcının aynı zamanda EZPL, GEPL ve GZPL Barkod Yazım Dili Desteği özelliği bulunmaktadır. Böylece istediğiniz dil desteğini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.  Mükemmel kalitede baskılarla karşı karşıya kalmak istiyorsanız, barkod yazıcıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Termal transfer baskı işlerinin   hızlı ve sorunsuzca gerçekleşmesini sağlar.

Godex G300 Barkod Yazıcı Fiyatları

Piyasada ki alıcılara özel olarak uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Böylelikle bütçenize uygun şekilde bir alışveriş gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınıza uygun bir barkod yazıcı olsun istiyorsanız, Godex  G300 modelini tercih edebilirsiniz. Etiket ayarlarında da üç tip özelliği karşımıza çıkıyor. Bunlar sürekli form, ara boşluklu ve black mark olduğunu belirtmemiz mümkün.

Godex G300 barkod yazıcıyı kullanarak seri şekilde baskılar yapmaya başlayabilirsiniz. Kalite standartlarında geliştirilmiş bir ürün olmayı başarmaktadır. Ayrıca barkod yazıcılar masaüstü içinde uygundur. Bu sayede sorunsuz bir şekilde masaüstünde kullanabilir ve işlerinizi hızlı şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mükemmel kalitede bir baskıların açığa çıkması için Godex markasının G300 modelini kullanabilirsiniz. Böylece direkt termal baskıların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Etiket konusunda ki ihtiyaçların güvenli şekilde karşılanmasını sağlarsınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.