Godex EZ-2250i Barkod Yazıcı

0 74

Godex EZ-2250i Barkod Yazıcı

Barkod basma cihazları arasında üstün özellikleri ile dikkat çeken Godex EZ-2250i modeli son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Teknolojin gelişmesi ile birlikte barkod yazıcı cihazların özellikleri de gelişmeye başlamıştır. Bu model de onlardan bir tanesidir.

Barkod yazıcılar için iki önemli özellik bulunması gerekmektedir. Bunlar baskı hızı ile baskı çözünürlük kalitesidir. İş hayatında barkod yazıcılardan verimli sonuçlar elde edebilmek için bu iki özellik oldukça önemlidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı modeli arıyorsanız sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Godex EZ-2250i Barkod Yazıcı Özellikleri

203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde kaliteli barkodlar elde edebilirsiniz. Bu modelin aynı zamanda baskı hızı da oldukça önemlidir. Saniye de 177 mm baskı hızı ile geliştirilmiş olan bu model özelliklerinin gelişmiş olması bakımında dikkatleri üzerine çekmektedir. Godex EZ-2250i modeli metal kasa olması sebebi uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda LCD ekrana sahip olması da kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

- Advertisement -

Bu model etiket ve ribon takabilmede kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda 450 metre ribon kullanabilme özelliği de bulunmaktadır. Godex markasının EZ-2250i modelin dahili gerçek zaman saati özelliği de bulunmaktadır. Bu modelin baskı genişliği 104 mm olarak, baskı uzunluğu ise 2540 mm olarak geliştirilmiştir. USB ve Ethernet port özelliği ile birlikte 8 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır.

Godex EZ-2250i Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod basma cihazları için kaliteli özellikleri dışında uygun fiyatlı olması da oldukça önemlidir. Geliştirilmiş özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlı olması sebebi ile Godex EZ-2250i sıkça tercih edilen modellerden biri haline gelmiş durumdadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı modeli için sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Barkod yazıcıların da günden güne gelişmeye başlaması ile birlikte fiyatlarda değişiklik göstermeye başlamaktadır. Godex markasının EZ-2250i modeli üstün özelliklerine rağmen uygun fiyatı ile dikkatleri üzerinde çekmektedir. İş hayatınızın yoğunluğuna ayak uydurabilecek ve kaliteli sonuçlar elde edebileceğiniz bir model arayışı içerisindeyseniz sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.