Godex- EZ-1105P Barkod Yazıcı

0 60

Barkod yazıcı modellerinden biri olan Godex EZ-1105P, üstün performansı ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Böylelikle etiket ve baskı konusunda ki ihtiyaçlarınızın en kısa süre içerisinde karşılanmasını sağlar. En iyi ve güvenli barkod yazıcılar arasında yer almakta ve sık sık kullanılmaktadır. Her sektörde rahatlıkla tercih edeceğiniz bir ürün olarak kullanılır. En makul fiyatlarla artık ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece iş hayatınızda ki baskı işlerinizin gerçekleşmesini sağlamış olursunuz.

Direkt termal baskı yapabilen kapasiteye sahip bir modeldir. Böylece ortaya harika baskı çözümleri sunarak, işinizi aksama yapmadan gerçekleştirmeye başlayacaktır. En hızlı şekilde bundan sonra baskılarınızın yapılmasını sağlamaya başlamış olursunuz. 203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip  bir ürün olarak bilinir. Böylece kaliteli çözünürlüklü baskılarla, iş yaşamınızı en hızlı şekilde kolaylaştırmayı sağlar.

Godex EZ 1105P Baskı Özellikleri

Barkod yazıcı satın alırken, nasıl bir performans ortaya koyulacağına mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Godez EZ 1105P ile üstün bir hizmet anlayışını ortaya koymaktadır. Böylece sorunsuz bir baskı çözümü gerçekleştirilmiş olunur. Cihazın gerçekleştirmiş olduğu baskı uzunluğuna baktığımız zaman 108 mm olarak karşımıza çıkar. Yapmış olduğu baskı genişliği ise 1727 mm olduğunu söyleyebiliriz.

- Advertisement -

Saniyede gerçekleştirmiş olduğu baskı hızı ise 152 mm şeklindedir. Hızlı şekilde kaliteli baskıların yapılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda USB ve Ethernet port giriş işlemleri de başlarıyla yerine getirilmektedir. Son teknolojik ürünler arasında yer alan barkod yazıcı ile tüm işlerinizi seri şekidle yerine getirmeye başlamış olacaksınız.

Godex EZ 1105P Etiket

Godez EZ 11055P  satın alacak kişileri yakından ilgilendiren konulardan biri de etiket ayarı olacağını söyleyebiliriz.  Kaç tip etiket olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ve satın alırken de bu özelliğe dikkat etmeniz gerekecektir. Etiket tipi üç çeşit şekilde olduğunu net şekilde görebiliyoruz. Bunlar black mark, sürekli form ve ara boşluklu şekildedir.

Windows işletim sistemlerinde de desteklenebilir bir özelliğe sahiptir. Sizin de barkod yazıcıya ihtiyacınız varsa, tercihiniz Godex EZ 1105P şeklinde olmalıdır. Böylece en kısa zaman dilimi içerisinde baskılarınızı gerçekleştirmeye de başlamış olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.