Godex BP500L Barkod Yazıcı

0 42

Godex BP500L Barkod Yazıcı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iş hayatında en çok kullanılan cihazlardan biri olan barkod yazıcılarında özellikleri gelişmeye başlamış durumdadır. Godex BP500L modeli de son teknolojik gelişmelerle üretilmiş olan bir barkod yazıcı modelidir.

Barkod yazıcıların iş hayatında verim sağlayabilmesi için özellikleri oldukça önemlidir. Bu modelin ise üstün özellikleri sayesinde son yıllarda en çok tercih edilen barkod yazıcı modellerinden biri olmuş durumdadır. Kaliteli baskı yapan bir barkod yazıcı için sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Godex BP500L Barkod Yazıcı Özellikleri

Son teknolojik gelişmelerle üretilen bu model üstün özellikleri sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. 203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde oldukça kaliteli sonuçlar elde edeceksiniz. Baskı çözünürlüğü kadar bir barkod cihazı için diğer en önemli özellik ise baskı hızıdır. Godex BP500L modelinin baskı hızı saniyede 127 mm olarak geliştirilmiştir. İş hayatınızda kaliteli barkod baskılarını kısa sürede elde edebilirsiniz.

- Advertisement -

Bu modelin metal kasaya sahip olması sebebi ile uzun yıllar sağlam ve dayanıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Windows, MAC ve Linux Driver desteği ile kolay bir şekilde bağlanabilir ve barkod basma özelliğini kullanabilirsiniz. Termal transfer baskı özelliği sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde baskılarınızı elde edebilirsiniz. Bu modelin baskı uzunluğu 1727 mm olarak, baskı genişliği ise 108 mm olarak geliştirilmiştir. USB port ve 128 MB flask bellek özelliği de bulunmaktadır.

Godex BP500L Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod yazıcıların kaliteli özelliklere sahip olması kadar bütçeden tasarruf sağlayabilmek için uygun fiyatlı olması da gerekmektedir. Bu sebeple hem kaliteli özelliklere sahip olması hem de uygun fiyata sahip olması sebebi ile Godex BP500L en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Godex markasının BP500L modeli uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile oldukça dikkat çekmektedir. İş hayatınızın temposuna uygun olarak bir barkod yazıcı modeli arıyorsanız sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Kullanıcı yorumları olumlu şekilde olan bu model piyasadaki en iyi barkod yazıcı modellerinden biri olarak gösterilmektedir. Verimli sonuçlar elde edebilmek için sizlerde bir şans tanıyabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.