Bixolon SPP-R310 Taşınabilir Pos Yazıcı

0 1.031

Fiş yazıcılar alışverişlerde en çok kullanılan cihazlardan biridir. Bixolon SPP-R310 Taşınabilir Pos Yazıcı modeli ise hem kaliteli hem de uygun fiyatlı pos yazıcı modellerden arasında güvenilir bir cihazdır. Taşınabilir olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

Taşınabilir pos cihazları alışveriş işlemleri için oldukça tercih edilen modellerdir. Farklı özellikleri birlikte Bixolon markasının SPP-R310 modeli piyasadaki en iyi pos yazıcı modellerinden biridir. Sorunsuz ve kaliteli bir şekilde pos yazıcıdan fiş yazdırmak istiyorsanuz bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Bixolon SPP-R310 Taşınabilir Pos Yazıcı Özellikleri

Bixolon SPP-R310 Taşınabilir Pos Yazıcı Özelikleri

- Advertisement -

Bixolon SPP-R310 pos yazıcı modelinin en önemli özelliği taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olması sebebi ile kolay ve istediği mekanda kullanabilme özelliği sağlamaktadır. Bir pos yazıcı cihaz için en önemli özellik baskı hızıdır. Bu modelin baskı hızı saniye de 100 mm olarak geliştirilmiştir. Bu sayede oldukça hızlı bir şekilde pos yazıcıyı kullanabilirsiniz.

Windows, Linux, Android ve İOS desteği olması ile diğer sistemlerle ile güvenli bir şekilde kullanılabilme özelliğini sağlamaktadır. USB ve Bluetooth haberleşme özelliği de bulunmaktadır. Bu model direkt termal baskı özelliği ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir şekilde pos yazıcıyı kullanabilmeyi sağlamaktadır. Bixolon markasının SPP-R310 modelinde ayrıca 32 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. Bu pos yazıcı modelinde baskı genişliği 72 mm olarak geliştirilmiştir. Aynı zaman da emülasyon desteği de sağlamaktadır.

Bixolon SPP-R310 Taşınabilir Pos Yazıcı Fiyatları

Pos yazıcıların kaliteli olması kadar uygun fiyatlı olması da bir o kadar önemlidir. Bixolon SPP-R310 modelinin hem kaliteli özelliklere sahip olması hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile pos yazıcı piyasasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

Güvenilir ve kaliteli bir pos yazıcı cihazlarından yararlanmak istiyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Özeliklerinin üstün olması, taşınabilir olması ve uygun fiyatlı olması sebebi ile oldukça sık tercih edilen bu model kullanım açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Taşınabilir pos yazıcı piyasasında Bixolon markasının SPP-R310 modeli özellikleri ve uygun fiyatları ile tavsiye edilmektedir. Kaliteli bir şekilde pos yazıcıdan fiş yazdırmak istiyorsanız bu model oldukça uygundur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.