Bixolon SPP-L310 Taşınabilir Barkod Yazıcı

0 1.024

Barkod yazıcı modelleri teknolojin gelişmesi ile birlikte değişikler göstermeye başlamıştır. Bixolon SPP-L310 modeli taşınabilir barkod yazıcı modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olmaktadır.

İş hayatında sıklıkla kullanılan barkod yazıcıların yeni teknolojik gelişmelerle birlikte taşınabilir modelleri ön plana çıkmaya başlamıştır. Taşınabilir olmasından dolayı kullanımı oldukça kolay olduğu gibi gerekli ve ya istediğiniz her mekanda da rahatça kullanabilirsiniz. Taşınabilir barkod yazıcılar ile diğer model barkod yazıcılar aynı işlevi görmektedir. Kaliteli ve hızlı bir şekilde barkod basma işlevini görmektedir.

Bixolon SPP-L310 Taşınabilir Barkod Yazıcı Özellikleri

Bixolon SPP-L310 Taşınabilir Barkod Yazıcı Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte barkod yazıcılarda önemli değişikliklere gidilerek artık taşınabilir hale getirilmiştir. Taşınabilir barkod yazıcılarda tıpkı diğerleri gibi aynı işlevi sağlamaktadır.

Bixolon SPP-L310 özelliklerinden en önemlisi saniye de 127 mm baskı hızı ile sizlere destek olmaktadır. Birçok özelliği de tıpkı diğer barkod yazıcılar gibi hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.

- Advertisement -

USB ve Bluetooth haberleşme özellikleri taşınabilir barkod cihazlarının en önemli özelliklerinden biridir. Direkt termal baskı özelliği ile sizlere her mekanda sorunsuz bir barkod baskısı sağlamaktadır.

Yapışkanlı etiketlere yazdırabilme özelliği de bulunan bu modellerde en çok kullanılan özelliklerden biri olarak bilinmektedir. Bu modelin aynı zamanda 256 MB flash bellek özelliği de bulunmaktadır. Baskı genişliği ise 72 mm olarak geliştirilmiştir.

Bixolon SPP-L310 Taşınabilir Barkod Yazıcı Fiyatları

Taşınabilir barkod yazılar teknolojinin gelişmesi ile birlikte son yıllarda hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir taşınabilir barkod yazıcı modellerinden yararlanmak istiyorsanız sizlerde Bixolon SPP-L310 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Barkod yazıcı modellerinin kaliteli olması kadar uygun fiyatlı olması da bir o kadar önemlidir. Bu sebeple Bixolon markasının SPP-L310 modeli piyasada en çok tercih edilen modellerden biridir.

Yoğun iş hayatınıza uyum sağlayabilecek taşınabilir barkod cihazlarından yararlanmak için bu modeli ve markayı güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve hızlı barkod basma özelliğinin yanı sıra taşınabilir olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. İş yeriniz dışında barkod yazıcı kullanmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bixolon SPP-L310 Taşınabilir Barkod Yazıcı Özellikleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için direk iletişim kurabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.