Bixolon XD3-40D Barkod Yazıcı

0 41

Barkod basmak için gereksinim duyulan barkod yazıcılar, iş hayatını kolaylaştırmaktadır. Bixolon XD3-40D barkod yazıcı da onlardan bir tanesidir. Kullanıcıları memnun etmeyi sağlayacak şekilde işlevsellikte bir üründür. Direk baskı yapma özelliğine sahip cihazla, barkod basım işlerinizi seri şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Ofis ihtiyaçlarınızın en güvenli ve hızlı yoldan yerine getirilmesine yardımcı olacaktır. Güvenilir endüstriyel cihazlar arasında yer alan barkod yazıcıyı, uygun fiyatlarla temin edebileceksiniz.

Diğer yazıcı türleriyle bir kıyaslama yaptığımızda, barkod yazıcı modelinin daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Böylece uzun ömürlü yapısı sayesinde, yeniden bir barkod yazıcı almak zorunda kalmamış olursunuz.

Bixolon XD3-40D Barkod Yazıcı Özellikleri

203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip şekilde ayarlanmış bir üründür. Bixolon XD3-40D barkod yazıcılar, 64 MB ve 124 MB flash bellekte uyumludur. Masaüstü için ideal bir kullanım özelliğine sahiptir. Kaliteli barkod baskıların yapılmasını sağlar. 1.000 mm baskı uzunluğuna sahip olurken genişlik ise 104 mm’dir. 1 adet ise hareketli yansıtmalı şekilde sensörü bulunur. Bu sayede kullanıcılar için baskı sonrası uyarı vermektedir.  Belgelerin etiketlenmesi, biletleme satış noktaları ve bankacılık gibi birçok işlerin yapılmasında etkilidir.

- Advertisement -

Kompakt bir yapıya sahip olan cihazın, saniyede baskı hızı 100mm’dir. Cihazın bir diğer önemli özelliğinden biri, direkt termal baskının yapılmasını sağlar. Barkod yazıcı da ribon tipi kullanılmamaktadır. Haberleşme sistemlerinin kullanımlarını sağlarken, USB giriş yeri bulunmaktadır.

 Bixolon XD3-40D Barkod Yazıcı Fiyatları

Müşteri odaklı bir şekilde geliştirilmiş olan Bixolon XD3-40D barkod yazıcılar, maliyet açısından son derece tasarrufludur. İhtiyaçlarınızın en hızlı şekilde karşılanmasını sağlayacaktır. Buna göre çok kolay şekilde baskı işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Bixolon XD3-40D etiket ayarına bakıldığında ise şu şekilde bir sıralama yapmamız mümkündür.

  • Ara boşluklu
  • Sürekli form
  • Katlamalı
  • Çentikli
  • Black mark

Bixolon XD3-40D kullanarak, bundan sonra sizlerde artık harika baskılar ortaya çıkarmaya başlamış olacaksınız. Yüksek kalite standartlarında bir baskı hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizlerde barkod yazıcıları avantajlı fiyatlarla satın almaya başlayabilirsiniz. Böylece iş hayatınızda, barkod baskı ihtiyaçlarınız söz konusu olduğu an güvenle kullanmaya başlayacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.