Argox IX4-350 Barkod Yazıcı

0 1.025

İş hayatını kolaylaştıran barkod yazıcılar son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikleri de gelişmeye başlamıştır. Argox IX4-350 modelinin üstün özellikleri sayesinde oldukça tercih edilmeye başlanmış durumdadır.

Barkod yazıcılardan kaliteli ve mükemmel sonuçlar almak oldukça önemlidir. Bu sebeple bu modelin üstün özellikleri sayesinde harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Baskı hızı ile yoğun iş temponuza ayak uydururken aynı zamanda baskı çözünürlük kalitesi ile de sizlere mükemmel sonuçlar sağlamaktadır.

Argox IX4-350 Barkod Yazıcı Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte barkod yazıcıların özellikleri de gelişmeye başlamıştır. 300 DPI baskı çözünürlük özelliği sayesinde Argox IX4-350 modeli sizlere en kaliteli sonuçları sağlayacaktır. Baskı hızının saniyede 152 mm olması da sonuçları hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlamaktadır.

Bu modelin metal kasa olması sebebi ile uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılmaya yardımcı olur. Teknolojik gelişmelerle birlikte barkod yazıcıların kullanımı da oldukça kolaylaşmış durumdadır.

LCD ekran özelliği sayesinde bu model barkod yazıcıyı kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Etiket ve ribon takmada kolaylık sağlarken aynı zamanda 450 metre ribon kullanabilme özelliğine de yardımcı olmaktadır.

- Advertisement -

2 adet USB host port, Ethernet ve USB bağlantıları olması da bir diğer özelliklerindendir. Argox markasının IX4-350 modelinin baskı genişliği 106 mm, baskı uzunluğu ise 1270 mm olarak geliştirilmiştir.

Termal transfer baskı özelliği de bulunan bu modelin barkod baskıları sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Argox IX4-350 Barkod Yazıcı Fiyatları

Argox IX4-350 Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod yazıcıların kaliteli özelliklere sahip olması kadar uygun fiyatlı olması da bir o kadar önemlidir. Argox IX4-350 modeli üstün özelliklere sahip ve uygun fiyatlı olması sebebi ile barkod yazıcı piyasasında en çok tercih edilen modellerden biri olarak bilinmektedir.

Bu modelin kullanıcı yorumlarının da çoğunlukla olumlu olması sebebi ile güvenle tercih edebileceğiniz hem uygun fiyatlı hem de üstün özelliklere sahip olan bir barkod yazıcı modelidir.

İş hayatınızda sizlere kolaylık sağlarken bir yandan da bütçe dostu olmasını istiyorsanız bu modelden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve mükemmel barkod baskısı işlemi için Argox markasının IX4-350 modelini tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.