Argox OS-214Plus Barkod Yazıcı

0 66

Argox OS-214Plus Barkod Yazıcı

Hızlı baskı tekniklerinden yararlanmak isteyenler,  Argox OS-214 Plus barkod yazıcıyı kullanmaya başlayabilir. Yüksek kalite standartlarında bir baskı yapılmasını sağlamaktadır. Böylece işi hayatınızın sorunsuz olarak devam edilmesine yardımcı olur. Hem ev hem de iş ortamları içinde son derece ideal bir ürün olmayı başarmaktadır. Güvenilir bir şekilde işlevsel kullanıma uygun, barkod yazıcınızla ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlamış olursunuz.

Günün her anında baskı işlerinizi yürütebilmek adına barkod yazıcılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde baskı işlerini gerçekleştirmeye yardımcıdır. Üstelik baskı hızı oldukça iyi diyebileceğimiz bir seviyededir. Baskı çözünürlüğünün 203 DPI olması, beklenen performansı görebilmenize zemin hazırlar.

Argox OS-214Plus Barkod Yazıcı Teknik Özellikleri

- Advertisement -

Argox OS-214Plus Barkod Yazıcının baskı hızı, saniye de 102 mm’dir. Böylece hızlı şekilde baskı işlerinin yapılmasına yardımcı olacaktır. Kaliteli bir şekilde baskı işlerinin yerine getirilmesini sağlamaya başlamış olursunuz. Son teknolojik bir alt yapıyla donatılmış olan, beklentilere en iyi şekilde karşılık veren bir ürün olmayı başarıyor.  Her yönden A kaliteli sonuçlar verebilen, barkod yazıcıyı her sektörde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Yazıcının aynı zamanda 13-1092 mm aralığında bir baskı uzunluğu bulunmaktadır. Baskı genişliği aralığının ise 25-104 mm arasında değişkenlik göstermiş olduğunu söylemek mümkündür. 8MB hafıza genişliğine sahip olmasından dolayı ürünü, hayatınızda sorunsuz şekilde kullanabilmenize zemin hazırlar. Aynı zamanda dilerseniz de Windows işletim sistemlerinde sorunsuz şekilde kullanılabilirsiniz. Cihazda bir adet düğme ve iki adet led bulunmaktadır.

Argox OS-214Plus Barkod Yazıcı Etiket ve Kullanımı

Argox OS-214Plus, son dönemde tercih edilen modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın tercih edilme nedenlerinden  biri de, yüksek baskı teknolojisine sahip olmasıdır. Barkod yazıcının etiket tipi, boşluklu, sürekli form ve  black mark olarak üç kısma ayrılır.

Dil seçeneği olarak Türkçe kolaylıkla seçerek kullanabilmektesiniz. Argox OS-214Plus, uygun fiyatlarla alıcılarına özel olarak sunulmaktadır. Bu sayede yazıcı konusunda ki ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde karşılama şansına sahip olursunuz. Maliyetlerinizi aşağıya çekebilecek bir ürün olarak bilinir. Barkod yazıcı ihtiyacına sahip olanlar, online platform üzerinden siparişlerini verebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.