- Advertisement -

Argox Os-214NU Barkod Yazıcı

0 212

Argox Os-214NU barkod yazıcı, maliyet ve iş yükünü azaltmayı başaracak bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Özel sektörlerden kamu kurumlarına kadar birçok alanda tercih edilen bir modeldir. Böylece iş hayatında ki iş yükünün daha fazla hafiflemesine yardımcı olur. İşlerinizi daha seri şekilde yapabilmenizi sağlayacaktır. Barkod yazıcı, diğer tipik yazıcılara oranla farklılık göstermektedir. Güvenli bir şekilde barkod yazıcıyı kullanabilme şansına sahip olursunuz.

İstediğiniz performansı sağlayabilecek barkod yazıcı, hızlı bir şekilde baskıların yapılmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede iş hayatınızda ki istediğiniz düzenin kurulmasını sağlamaya başlarsınız. Ofis ortamlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmeyi başarmıştır.

 Argox Os-214 NU Yüksek Performanslı Baskı

Argox  Os-214 NU, 203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip bir üründür. Ayrıca baskı uzunluğu ve genişliği olarak incelediğimizde ise 2.540 mm baskı uzunluğuna sahiptir. Baskı genişliği ise 108 mm olarak tasarlanmıştır. Son derece işlevsel bir ürün olduğundan dolayı tüm baskı ihtiyaçlarının karşılanmasına zemin hazırlar. Böylece baskılarınızı, son nesil teknolojiyle yapmaya başlarsınız.

- Advertisement -

Barkod yazıcı modelinin saniyede baskı yapma kapasitesi ise 101.6 mm’dir. Flash bellek uyumuna sahip olan barkod yazıcıları pek çok işletim birimlerinde sorunsuz şekilde kullamanız da mümkündür. Aynı zamanda Windows ve driver desteği de sağlamaktadır. USB giriş çıkış işlemlerini kolayca yapabilmenizi sağlayacaktır. Performans seviyesi yüksek düzeyde olduğundan, kullanıcılarda memnuniyet duymaktadır.

Argox Os-214 NU Barkod Yazıcı Fiyatları

Ribonsuz yazdırma özelliğine sahiptir. Böylelikle direkt termal bir baskı yapabilme özelliğindedir. Hızlı şekilde baskıların yapılmasına yardımcı olur. Üstelik ürünün garanti süresi 12 aydır. Böylece herhangi bir olumsuz durum oluştuğunda, bakımlarını  yapabilirsiniz. Argox  Os-214 NU, iş hayatında zaman kaybının önüne geçmeyi başaran bir üründür.

Argox  Os-214 NU barkod cihazında toplamda iki adet LED bulunmaktadır. Düğme ise bir adet yer alır. Ara boşluklu, sürekli form ve black mark olmak üzere etiket tipi bulunmaktadır. Yeni nesil işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. Buna göre barkod yazıcı modeli için makul bir ücretlendirme yapmanız mümkündür. Bu sayede tasarruflu fiyatlarla ürüne sahip olma şansını elde edersiniz.

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.