Argox OS-2130D Barkod Yazıcı

0 131

Argox OS-2130D Barkod Yazıcı Modeli

Endüstriyel cihazlardan biri olan Argox OS-2130D barkot yazıcı, üst ün performansıyla işlerinizi kolaylaştırmaktadır.  Yüksek çözünürlükte baskılar yapabilen son teknolojik bir üründür. Aynı zamanda diğer yazıcı türlerine oranla, daha uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Böylece dayanıklı yapısı, ürünü uzun süreli şekilde kullanmanıza zemin hazırlamaktadır.

Birçok sektör dalında tercih edilen barkod yazıcı, zaman tasarrufu sağlamaktadır. Hızlı baskı hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için ihtiyaca dönüşen bir ürün olmayı başarmaktadır. Barkod yazıcının, direkt termal baskı özelliğinden sorunsuz şekilde yararlanabilmeniz mümkündür. 203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip olması, istediğiniz çözünürlükte bir iş ortaya koymasına neden olacaktır.

Argox Os-2130D Barkod Yazıcı Özellikleri

Argox Os-2130D barkod yazıcı 72 mm baskı genişliğine sahiptir. Üstün performans gösterme becerisine sahip cihazın baskı uzunluğu ise 2540mm’dir. Üstelik saniye de 102 mm baskı hızına sahip olmasından dolayı, baskılarınızı çok seri şekilde yapmasına zemin hazırlamaktadır. Hızlı ve sorunsuz şekilde baskılar yapmak istiyorsanız o zaman güvenilir barkod yazıcıyı kullanabilirsiniz.

- Advertisement -

USB bağlantı noktası özelliği olması, bilgisayara kolayca bağlanmasını sağlamaktadır. Böylece özel sektörden kamu kuruluşlarına kadar hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olmaktadır.

Argox OS- 2130D Yüksek Kalitede Baskılar

Orijinal Argox OS-2130D barkod yazıcılar, güvenilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Kullanıcılara son derece rahat bir kullanım sağlamaktadır. Böylece istediğiniz zaman yüksek çözünürlüklü baskıların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Barkod yazıcının kurulum işlemlerini basit şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.  Yazıcının kurulumu için uzun süre beklemenize gerek yoktur. Kurulum sonrasında, baskı işlerinizi sorunsuz şekilde yapmanız için kullanıma hazır hale gelmektedir.

Argox Os-2130D Barkod Yazıcının Etiket Ayarları

Yazıcının etiket tipi ara boşluklu, black mark, sürekli form olmak üzere üç seçeneğe ayrılmaktadır. Genişliği 25.4 mm-77 mm arasında tasarlanmışken, kalınlığı ise 0.635 mm ile 0.254 arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Gerçek zaman saati özelliğine sahiptir.  Yazıcı da ribon tipi ise kullanılmamaktadır.

Argox OS-2130D barkod yazıcının, PPLA VE PPLB dil desteği bulunmaktadır. Kullanıcıların işini kolaylaştıran üst düzey tekniklerle donatılmıştır. Uygun maliyetle satın alacağınız donanımsal cihazı, baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.