Argox O4-250 Barkod Yazıcı

0 88

İleri düzey teknoloji ile üretilmiş olan Argox O4-250 modeli iş hayatında en çok tercih edilen modellerden biridir. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde baskı işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Barkod yazıcı modellerinde aranan en önemli iki özellik bulunmaktadır. Baskı hızı ve baskı çözünürlük kalitesidir. Sizlere en hızlı baskıyı ve aynı zaman yüksek kaliteli çözünürlüklü baskıyı sunan Argox O4-250 modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Bu model saniyede 178 mm baskı hızı özelliği ile oldukça hızlı bir şekilde işlemi gerçekleştirmektedir.

Argox O4-250 Barkod Yazıcı Özellikleri

203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde sizlere mükemmel kalitede baskılar sağlamaktadır. Argox O4-250 modeli ile hızlı bir şekilde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Termal baskı özelliği ile de baskıların sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır. PPLA, PPLB ve PPLZ dil desteği sayesinde müşterilerine istedikleri dili kullanma özelliğini de sunmaktadır.

- Advertisement -

İleri teknoloji ile üretilen ve kullanımı kolay olması sebebi ile en çok tercih edilen barkod yazıcı cihazları arasında yer almaktadır. Bilinen en önemli özelliği ise Windows ve Linux Drive desteği olmasıdır. Bu sayede bilgisayarlar ve masaüstü üzerinden de kullanımı oldukça kolaydır. Argox markasının O4-250 modelinin baskı genişliği 108 mm, baskı uzunluğu ise 2540 mm olarak üretilmiştir.

Argox O4-250 Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod yazıcıların kullanım özellikleri kadar maliyetleri de oldukça önemlidir. Bu sebeple Argox O4-250 modeli piyasadaki hem en yüksek kaliteli hem de en uygun fiyatlı barkod yazıcı modellerinden biridir. Yoğun iş hayatınızda kaliteli ve mükemmel sonuçlar elde edeceğiniz bir barkod yazıcı cihazı kullanmak istiyorsanız uygun fiyatlı bu modeli sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

Barkod yazıcılar iş hayatında oldukça önemlidir. Bütçenize uygun ve aynı zamanda kalitesinden de yararlanmak istiyorsanız bu modeli güvenle seçebilirsiniz. Kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan Argox markasının O4-250 modeli baskı hızı, baskı çözünürlük kalitesi ve Windows ile Linux Driver desteği özelliği sayesinde piyasadaki en popüler ürünlerden biri haline gelmiş durumdadır. Yoğun iş temponuza ayak uydurabilecek bir barkod yazıcı arıyorsanız bu model oldukça uygundur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.