Argox IX6-250 Barkod Yazıcı

0 61

Argox IX6-250 Barkod Yazıcı

İş hayatını kolaylaştıran barkod yazıcılar arasında Argox IX6-250 modeli ön plana çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikleri de gelişmekte olan barkod yazıcı cihazlar arasında üstün özellikleri ile Argox markasının IX6-250 modeli son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında gösterilmektedir.

Barkod yazıcıların iş hayatında verimli bir şekilde kullanılabilmesi için en önemli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu model sizlere geliştirilmiş özellikleri sayesinde iş hayatınızda verim sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Argox IX6-250 Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

Endüstriye barkod yazıcılar geliştirilmiş özellikleri sayesinde son yıllarda oldukça tercih edilmektedir. Argox IX6-250 modeli ise birbirinden gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Saniye de 152 mm baskı hızı ile oldukça hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. 203 DPI baskı çözünürlüğü sayesinde barkod baskıları oldukça kaliteli olmaktadır. Bu modelin metal kasaya sahip olması sebebi ile uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. LCD ekran özelliği ile kullanımı oldukça kolaydır.

Argox markasının IX6-250 modeli etiket ve ribon takabilme de sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca 450 metre ribon kullanabilme özelliğine sahiptir. Bu modelin bir diğer en önemli özelliği ise baskı genişliğinin 168 mm olmasıdır. Baskı uzunluğu ise maksimum 2540 mm olarak geliştirilmiştir. 16 MB flash bellek özelliği bulunmakla birlikte USB ve Ethernet ile kullanma özelliği de bulunmaktadır.

Argox IX6-250 Barkod Yazıcı Fiyatları

Barkod basma cihazlarının kaliteli olması kadar uygun fiyatlı olması da bir o kadar önemlidir. Argox IX6-250 modeli üstün özellikleri ve uygun fiyatı ile sizlere en iyi verimi sağlamayı amaçlamaktadır. İş hayatınızda mükemmel kalitede baskı sonuçlar elde etmek istiyorsanız bu model tam size göre olabilir.

Geliştirilmiş özellikleri ve uygun fiyatı ile barkod yazıcı cihazları piyasasında oldukça ön planda olan bu model son yıllarda oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. İş hayatınızın temposuna uyum sağlayabilecek kaliteli ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı arıyorsanız sizlerde bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile sizlere iş hayatınızda oldukça kolaylık sağlayacak bu cihazdan aynı zamanda kaliteli sonuçlarda elde edeceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.