Argox IX4-250 Barkod Yazıcı

0 29

 Argox IX4-250 Barkod Cihazı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte barkod basan makinelerde de gelişmeler başlamıştır. Argox IX4-250 modeli kaliteli özellikleri ile teknolojinin en harika barkod yazıcı cihazları arasında gösterilmektedir. Farklı özellikleri ve kolay kullanım özelliği ile son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.

Diğer barkod yazıcı cihazlarının özellikleri referans alınarak ve üzerine koyularak geliştirilen Argox markasının IX4-250 modeli gelişmiş özellikleri ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Barkod basma cihazları arasında gelişmiş özellikleri oldukça tercih edilen bu modeli sizlerde güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Argox IX4-250 Barkod Cihazı Özellikleri

- Advertisement -

Barkod baskısı yapan cihazlarda iki önemli özellik bulunması gerekmektedir. Bunlar baskı hızı ve baskı çözünürlük kalitesidir. Argox IX4-250 modelinin baskı hızı saniye de 203 mm olarak geliştirilmiştir. 203 DPI baskı çözünürlük özelliği ile de oldukça gelişmiş bir cihazdır. Son teknolojik gelişmelerle üretildiği için bu model LCD ekrana sahiptir. Bu sayede kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayarsız basma imkanı olması sebebi ile de bilgisayar bulunmayan ortamlarda kolayca kullanılabilmektedir. Argox markasının IX4-250 modelinin metal kasa olması sağlamlığı ve uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılması açısından oldukça önemlidir.

Etiket ve ribon takabilmede kolaylık sağlaması ve 450 metre ribon kullanabilmesi ile oldukça ön plana çıkan bir modeldir. Bu modelin baskı uzunluğu 2540 mm, baskı genişliği ise 108 mm olarak geliştirilmiştir. USB ve Ethernet bağlantısı da bulunan bu cihazda aynı zamanda 16 MB Flash bellek özelliği de bulunmaktadır.

Argox IX4-250 Barkod Cihazı Fiyatları

Kaliteli ve uygun fiyatlı barkod yazıcı kullanmak istiyorsanız sizlerde güvenle Argox IX4-250 modelini tercih edebilirsiniz. Piyasadaki hem kaliteli özelliklere sahip hem de uygun fiyatlı olan nadir barkod yazıcı cihazlardan biridir.

Termal transfer özelliği ile hızlı ve kaliteli baskı sağlayan bu cihazı iş hayatınızda güvenle tercih edebilirsiniz. Yüksek ve mükemmel kalitede barkod baskısından yararlanmak için piyasadaki hem kaliteli hem de en uygun fiyatlı modellerden biri olan bu cihazı sizlerde kullanabilirsiniz. LCD ekran özelliği sayesinde kullanım açısından oldukça kolay olan barkod cihazı, iş hayatınızda kurtarıcı bir parça olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.