Argox IX4-240 Barkod Yazıcı

0 45

Argox IX4-240 Barkod Yazıcı

İş hayatında sıklıkla kullanılan barkod yazıcılar barkod basmak için kullanılan en önemli cihazlardır.  Argox IX4-240 markasının modeli ise gelişmiş özellikleri ile piyasadaki en çok tercih edilen ürünlerden biridir. İş hayatınızı kolaylaştırması bakımında oldukça önemli cihazlardır.

Barkod yazıcı cihazlar için iki önemli özellik vardır. Bunlar baskı hızı ve baskı çözünürlük kalitesidir. Argox markasının bu modelinde ise hem baskı hızı hem de baskı çözünürlük kalitesi oldukça gelişmiş durumdadır.

Argox IX4-240 Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

203 DPI baskı çözünürlüğü özelliği ile barkod yazıcı cihazlar arasında ön plana çıkmaktadır. Saniye de 152 mm baskı hızı ile barkod basmaktadır. Argox IX4-240 modeli metal kasa olması ve bu sebeple sağlam olması açısından en çok tercih edilen sebepler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu modelde etiket ve ribon takabilme özelliği de bulunmaktadır. 450 metre ribon kullanabilme özelliğine de sahiptir.

Termal transfer baskı özelliği sayesinde sorunsuz ve hızlı şekilde barkod basma özelliğini de sağlamaktadır. USB ve Ethernet özelliği sayesinde kolay ve hızlı kullanım özelliği sağlamaktadır. Bu modelin baskı genişliği 108 mm, baskı uzunluğu ise 2540 mm olarak geliştirilmiştir. Bu modelin oldukça sağlam ve özelliklerinin kaliteli olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir barkod yazıcı arıyorsanız Argox markasının IX4-240 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Argox IX4-240 Barkod Yazıcı Fiyatları

Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Argox markası oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı barkod yazıcı cihazları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Argox IX4-240 modeli piyasadaki en iyi özelliklere ve en uygun fiyata sahip modellerden biri olarak bilinmektedir. Kolay ve hızlı bir barkod basma işleminden yararlanmak için bu model oldukça önerilen modellerden biridir.

Barkod basma piyasasında bu modeller iş hayatının temposunu kaldırabilen kaliteli ürünlerden biridir. Baskı hızı sayesinde saniyede birden fazla çözünürlük kalitesi yüksek barkodlar basarak sizlere yardımcı olabilmektedir. Metal kasası sayesinde sağlamlığını uzun yıllar koruyarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Argox markasının bu modelini inceleyerek ihtiyacınıza göre sizde tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.