Argox D2-250 Barkod Yazıcı

0 55

Argox D2-250 barkod yazıcı, kaliteli ve sistemli çalışmasıyla birçok sektör dalında tercih sebebi olmaktadır. Kamu kuruluşlarından özel sektörde ki işletmelere kadar birçok alanda kullanılan bir üründür. Bu denli yoğun şekilde kullanılmasının nedeni ise, yazıcı işlemlerini profesyonel şekilde ortaya koymasıdır.  Böylece saniyede hızlı ve kaliteli şekilde baskıların yapılmasını sağlar.

Barkod yazıcı kullanacaklar için baskı çözünürlüğü önemli bir noktadır. Argox markası modelinin baskı çözünürlüğü, 203 DPI olarak belirlenmiştir. 54 mm baskı genişliği ve 2.540 baskı uzunluğuna sahiptir. Böylece istenen düzeyde bir baskıların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Argox D2-250 Barkod Yazıcı Performansı

Yazıcıların yüksek düzeyde bir performansa sahip olması önemlidir. Böylece baskı işlerinizi daha pratik şekilde çözüme ulaştırmış olacaktır. Argox D2-250 barkod yazıcı da, bekleneni fazlasıyla vermektedir. Saniye de yapmış olduğu baskı hızını incelediğimiz zaman, 177.8 mm olduğunu söylemek mümkündür. Barkod baskı işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

- Advertisement -

Barkod yazıcının aynı zamanda, ethernet portu, USB gibi giriş işlemlerini basit şekilde yapabilme özelliğine sahiptir. Masa üstünde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz barkod yazıcılar, iş hayatınızı daha verimli bir ortama dönüştürmeyi başaracaktır. Sizlerde istediğiniz  harika baskıları ortaya çıkarmak istiyorsanız, güvenilir özelliğe sahip barkod yazıcı modellerine başvurabilirsiniz.

Argox D2-250 Barkod Yazıcı Etiket Ayarları

Argox  D2-250 barkod yazıcının diğer modellerinde olduğu gibi üç tipi etiketi bulunur. Etiket tiplerini sıraladığımızda sürekli form, ara boşluklu ve black mark şeklindedir. Barkod yazıcının etiket genişliği 12 ile 60 mm arasındadır. Kalınlığı ise 06-02 mm aralığında ayarlanmıştır. Pratik bir kullanım için oldukça ideal özelliğe sahip bu ürünü sizlerde sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Barkod yazıcı modelinde,  Wifi yahut Blootooth gibi bağlantıları sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Birden farklı özelliği ile ne kadar kaliteli ve tam donanım sahibi olduğunu ispatlıyor. Kurulumunu ise oldukça kolay şekilde yaparak, kurulum sonrası anında kullanmaya başlamış olacaksınız. Her yönden tatmin edici bir performans ortaya koymuş olmasından dolayı tercih sebebidir. Argox D2-250  barkod yazıcı modeliyle artık  harika baskılar yapmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.