Argox CP-3140 Barkod Yazıcı

0 38

Argox CP-3140 Barkod Yazıcı

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte barkod yazıcı cihazlarında da gelişmeler devam etmektedir. Son teknolojik gelişmelerle birlikte üretilen Argox CP-3140 cihazı son yıllarda oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Baskı çözünürlüğü arttırılmış, saniye de baskılama hızı artmış ve yeni donanımlar eklenen bu cihaz son yılların barkod yazıcı cihazları arasında gözde konumdadır.

Yeni gelişmelerle birlikte üretilen bu modelin en önemli ve en çok tercih edilebilir özelliği arasından sessiz bir şekilde çalışması da yer almaktadır. Yoğun iş temponuza ayak uydurabilecek kaliteli bir cihaz arayışında iseniz sizlerde bu modelden yararlanabilirsiniz.

Argox CP-3140 Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

300 DPI baskı çözünürlüğü özelliği sayesinde en kaliteli sonuçlar elde eden bu cihaz aynı zamanda saniye de 101,6 mm baskı hızı ile de sizlere en hızlı sonucu vermektedir. İleri teknoloji ile geliştirildiği için aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışmaktadır. 300 metre ribon kullanabilme ve 4 otomatik kalibrasyon modu özellikleri sayesinde piyasadaki diğer barkod yazıcılardan ayrılmaktadır.

Argox CP-3140 modelinin termal transfer baskı özelliği sayesinde de sorunsuz ve hızlı şekilde sonuçlar alabilirsiniz. Baskı uzunluğunun 1270 mm ve baskı genişliğinin 104 mm olması ile de piyasadaki en kaliteli barkod yazıcılardan biridir. Yoğun iş temponuza hem kalitesi ile hem de uygun fiyatı ile destek olmasını istiyorsanız sizlerde Argox markasının CP-3140 modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Argox CP-3140 Modeli Fiyatları

Bir barkod yazıcının en önemli ikinci tercih edilme sebebi ise uygun fiyatlı olmasıdır. Hem uygun fiyatları hem de kaliteli özellikleri sayesinde Argox CP-3140 modeli piyasadaki en çok tercih edilen modellerden biridir. Mükemmel ve kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız bu modeli güvenle seçebilirsiniz.

Kolay kullanımı ve teknik özellikleri ile sıkça tercih edilen bir modeldir.  PPLA ve PPLB dil desteği özelliği ile de kullanıcılarına farklı dil özelliklerini kullanabilme şansını tanımaktadır. Barkod yazıcı modelleri arasında Argox markasının CP-3140 modeli en çok baskı çözünürlüğü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İleri teknoloji ile üretildiği için baskı çözünürlük kalitesi oldukça gelişmiş durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.