Argox CP-2140EX Barkod Yazıcı

0 30

Argox CP-2140EX Barkod Yazıcı

Bir barkod yazıcısında aranan en temel özellikler baskı hız ve baskı kalitesidir. Bu sebeple Argox CP-2140EX modeli baskı hızı ve kalitesinden dolayı yoğun iş hayatında oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır.

Bu barkod yazıcı modelinin saniye de 152 mm baskı hızı sayesinde oldukça hızlı bir şekilde baskıları elde edebilirsiniz. Üstün teknolojiler ile üretilmesinden dolayı Argox markasının CP-2140EX modeli yüksek baskı hızı sayesinde en çok tercih edilen modellerden biridir. 203 DPI baskı çözünürlüğü özelliği ile birlikte hızlı ve kaliteli baskılar elde edebilirsiniz.

Argox CP-2140EX Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

Argox CP-2140EX modelini diğer barkod yazıcılardan ayıran önemli bir özelliği bulunmaktadır. Argox markasının CP-2140EX modeli sessiz baskı özelliği ile diğer cihazlardan ayrılmaktadır. En çok tercih edilme sebepleri arasında bulunan sessiz baskı özelliği sayesinde gürültülü bir şekilde baskı yapma özelliğine son vermektedir.

USB ve Ethernet bağlantı özelliği sayesinde de kolay bağlanım ve kullanım özelliği sağlamaktadır.  PPLA, PPLB ve PPLZ dil desteği sayesinde de sizlere istediğiniz dil özelliğini seçme şansını tanımaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte barkod yazıcı modellerinin özellikleri de gelişmeye başlaması ile piyasada birbirinden farklı özellikte ve modelde barkod yazıcı bulunmaya başlamıştır. Argox markasının CP-2140EX modeli sizlere hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlı hizmeti sağlamaktadır.

Argox CP-2140EX Barkod Yazıcı Fiyatları

Piyasada bulunan birbirinden farklı barkod yazıcı modellerinin arasından uygun fiyatlı ve kaliteli olması sebebi ile Argox CP-2140EX modeli büyük bir farkla ayrılmaktadır. Baskı hızı, baskı çözünürlük kalitesi ve en önemli özellikleri arasında bulunan sessiz çalışma özelliği ile birlikte uygun fiyatlı olmasından dolayı da iş hayatında sıkça tercih edilmeye başlanmış durumdadır.

Mükemmel kalitede baskılara hızlı ve sessiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız bu model tam size göredir. Güvenli bir şekilde Argox markasının CP-2140EX modelini tercih edebilirsiniz. Kullanıcılarından da olumlu geri dönüşler alan bu model son yıllarda kullanımı oldukça hızlı bir şekilde artmıştır. İş hayatınız için hem hızlı hem de baskı çözünürlüğü kaliteli bir model arıyorsanız bu barkod yazıcı modeline mutlaka şans vermelisiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.