Argox CP-2140 Barkod Yazıcı

0 35

Argox CP-2140 Barkod Yazıcı

Barkod yazıcı modelleri arasında üstün teknoloji ile üretilen Argox CP-2140 modeli en çok tercih edilen modeller arasından biri haline gelmiştir. Çeşitli özellikleri ve kaliteli baskı özelliği sayesinde iş hayatında en çok tercih edilen barkod yazıcı modelidir.

Argox markasının CP-2140 modelinin termal baskı özelliği sayesinde yazıcıdan barkodlarınız sorunsuz ve kaliteli bir şekilde basılacaktır. Yoğun iş hayatında barkod yazıcılardan beklenen performans özellikleri arasında baskı hızı bulunmaktadır. Müşterilerine saniye de 102 mm baskı hız sunması sebebi ile yoğun iş hayatının temposunu kaldırabilecek bir ürün olmasından dolayı en sık tercih edilen modellerden biridir.

Argox CP-2140 Barkod Yazıcı Özellikleri

- Advertisement -

Argox CP-2140 modeli üstün teknoloji ile üretilmesinde dolayı diğer barkod yazıcılara göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemli özelliği Argox markasının CP-2140 modeli sessiz bir şekilde baskı yapmaktadır. Sessiz baskı yapma özelliği sayesinde en çok tercih edilen modellerden biri olan Argox markasının CP-2140 modeli yoğun iş hayatında sıklıkla tercih edilmektedir.

Barkod yazıcının 203 DPI baskı çözünürlüğü ise baskılardan yüksek kalitede de çıktılar elde etmenize olanak sağlar. Ayrıca bu modelin baskı genişliği 104 mm, baskı uzunluğu ise 2540 mm olarak oldukça önemli değerlere sahiptir. Yoğun iş hayatınızın temposunu kaldırabilecek barkod yazıcı arıyorsanız baskı hızı, çözünürlüğü ve sessiz çalışma özelliklerinden dolayı bu modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Argox CP-2140 Barkod Yazıcı Fiyatları

Bir barkod yazıcı modelinin kalitesi kadar fiyatları da oldukça önemlidir. Bu sebeple Argox CP-2140 modeli piyasadaki en uygun fiyatlı barkod yazıcı modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalitesi ve uygun fiyatlı olmasından dolayı iş hayatında oldukça sık tercih edilmektedir. Müşterilerine hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürün hizmeti sunmayı amaçlayan firma size CP-2140 modeli ile destek olmaktadır.

Seri şekilde baskı yaparken aynı zamanda baskı sonuçlarının mükemmel olması sebebi ile Argox markasının CP-2140 modeli aradığınız barkod yazıcı olabilir. USB, Ethernet bağlantı özelliği ile de kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı kolay, kalitesi yüksek ve uygun fiyatlı barkod yazıcılar arasında güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.