Kuşe Barkod Etiket Özellikleri

0 433

Kuşe Barkod Etiket

Kuşe barkod etiket, barkod etiket alanında en çok kullanılan ve tercih edilen etiketler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanım ve üretim kolaylığı sağlamasından dolayı iş hayatında son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir.

İş hayatında sıklıkla tercih edilen barkod etiketler, ürünler hakkında bilgi aktarımı sağladığı için oldukça önemlidir. Barkod etiketlerin çeşitleri ise hem kullanım alanına göre hem de üretim aşamasında kullanılan malzemelere göre oldukça farklılık göstermektedir. Son yıllarda iş hayatında en çok tercih edilen kuşe barkod etiketler hem fiyatları hem de özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kuşe Barkod Etiket Kullanım Alanları

Kuşe Barkod Etiket

Kuşe barkod etiket kullanım alanları oldukça geniştir. Her sektörde rahatlıkla kullanım özelliğine sahiptir. İlaç sektöründen gıda sektörüne kadar kuşe barkod etiket güvenle kullanılabilmektedir.

Wax ribon modellerinden üretilen kuşe barkod etiketler, piyasada termal barkod etiketlerden sonra en çok kullanılan çeşittir. Fakat termal barkod fiyatlarına göre daha uygun fiyatlı olması kuşe barkod etiketi piyasada en çok tercih edilen ve kullanılan ürün haline getirmiştir.

Kaliteli ve orta düzeyde dayanaklı olmasından dolayı ise rahatlıkla her sektörde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle yapışkanlı olması sebebi ile ürünlerin üzerine yapıştırılarak kolayca kullanılabilmektedir. Kuşe barkod etiketlerin üzerine tükenmez kalem veya asetatlı kalemlerle yazı da yazabilirsiniz. Bu özelliğinden dolayı ise kozmetik, gıda ve ilaç sektöründe tercih edilmektedir.

- Advertisement -

Kuşe Barkod Etiketlerin Özellikleri Nelerdir?

Kuşe barkod etiket ürünleri kağıt bazlı barkod etiketlerdir. Bu sebeple yırtılabilirler. Baskı için wax ribon modeline ihtiyaç duymaktadır. Wax ribon modeliyle sağlanan kuşe barkod etiketler silinmez ve solmazdır. Kuşe barkod etiketlerin üzerine yazı yazmak oldukça kolaydır. Tükenmez veya asetatlı kalemler ile kuşe barkod etiketin üzerine yazı yazabilirsiniz.

Dış ortamlarda, güneş ve nem gibi önemli etkenlere karşı orta seviyede dayanaklıdır. Kolay bir şekilde yıpranmaz ve solmaz. Kuşe barkod etiketlerin raf ömürleri diğer barkod etiketler gibi oldukça uzundur.

Kuşe barkod etiket modellerine renkli veya renksiz baskı yapılabilmektedir. Yapışkanlı bir etiket türü olduğu için ürünlerin üzerine kolayca yapışır ve yapıştığı yerden kolay kolay çıkmaz. Kuşe barkod etiket özellikleri diğer barkod etiket ürünlere göre oldukça kalitelidir.

Kuşe Barkod Etiketlerin Fiyatları

Kuşe Barkod Etiket fiyatları

Kuşe barkod etiketlerin fiyatları piyasada ki en uygun fiyatlı barkod etiketlerden bir tanesidir. Uygun fiyatları sebebi ile her sektörde en çok tercih edilen barkod etiketler arasında yer almaktadır.

Kuşe barkod etiketlerin fiyatları; barkod etiket ölçüsü, kullanım alanlarına, etiket çeşitlerine gibi önemli unsurlara göre değişiklik göstermektedir. Kuşe barkod etiketlerin eni ve boyu değiştikçe fiyatlarında da artış meydana gelecektir. Bu sebeple öncelikli olarak hangi alanda ve hangi barkod etiket yazıcı cihazla kullanacağınıza karar vererek kuşe barkod etiket siparişlerinize de karar verebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.