Barkod Etiketi Fiyatları

0 517

Barkod Etiketi Fiyatları

İş hayatında sıklıkla tercih edilen barkod etiketi, yazıcıların fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Barkod etiket modelleri ve yazıcıları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Termal barkod etiketi, kağıt bazlı barkod etiketi, plastik barkod etiketi gibi oldukça farklı barkod modelleri bulunmaktadır.

Barkod etiket modellerini iş hayatınızda en çok kullanılan modele göre tercih edebilirsiniz. Eğer tekstil alanında çalışıyorsanız kağıt bazlı barkod etiketi modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Barkod etiketi fiyatlarını etkileyen birbirinden farklı önemli unsur bulunmaktadır.

Barkod Etiketi Fiyatlarını Neler Etkilemektedir?

Barkod etiket çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Termal barkod etiket çeşitleri daha çok ilaç sektöründe tercih edilmektedir. Kağıt bazlı barkod etiketler tekstil alanında tercih edilmektedir. Barkod etiket çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklılık göstermesinin sebebi etiket üretiminde kullanılan malzemelerdir.

Örneğin ilaç sektöründe kullanılan barkod etiket çeşitleri yüksek ısıya ve ağır kimyasallara karşı daha dayanaklı olması beklenir. Bu sebep ilaç sektöründe genel olarak termal barkod etiket çeşitleri kullanılmaktadır. Barkod etiket çeşidi fiyatları, kullanım alanlarına ve imalat sırasında kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

- Advertisement -

İş hayatında kullanılan barkod etiket fiyatlarını etkileyen bir önemli unsurda etiket ölçüleridir. Barkod etiket ölçüleri ve fiyatları oldukça farklılık gösterebilmektedir. Barkod etiket yazıcı modeli ve barkod etiket çeşidine göre ölçüler değişmektedir. 40 mm çaptan 110 mm çapa kadar barkod etiket ölçüleri farklılık gösterir. Bu sebeple ise barkod etiket ölçüleri ve fiyatları da bu unsura göre değişir.

Barkod Etiket Fiyatları ve Yazıcı Modelleri

Barkod Etiketi ve yazıcı Modelleri

Barkod etiket elde edebilmek için ihtiyacınız olan barkod etiket yazıcı cihazlarıdır. Barkod etiket yazıcı cihazları etiketlerin kullanım sektörüne göre farklılık gösterir. Eğer bir etiket çeşidi ilaç sektöründe kullanılacaksa endüstriyel barkod etiket yazıcı modelini tercih edebilirsiniz.

Barkod etiket yazıcı cihazları giriş seviyeden başlayıp endüstriyel seviyeye kadar farklılık gösterir. Hangi iş sektöründe çalışıyorsanız kaliteli barkod etiket elde edebilmek için uygun yazıcı modelini tercih etmek gerekmektedir.

Barkod etiket fiyatlarını, barkod yazıcı modelleri de etkileyebilmektedir. Giriş seviye barkod yazıcı cihazlardan elde edilen etiketlerle endüstriyel seviye barkod yazıcı cihazlardan elde edilen barkod etiketler aynı kalitede olmadığı için fiyatları da farklılık gösterebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.